ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бі-Бі-Сі закликає співробітників видалити TikTok з робочих телефонів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ілюстрація. (Joel Saget/AFP/Getty Images)

Бі-Бі-Сі рекомендує своїм співробітникам видалити TikTok з робочих телефонів, повідомив у понеділок британський мовний гігант.

Бі-Бі-Сі пише в статті, опублікованій на сайті, що в неділю співробітники отримали електронного листа, в якому компанія заявила, що «не рекомендує встановлювати TikTok на жоден корпоративний пристрій Бі-Бі-Сі, якщо на те немає обґрунтованої ділової причини». «Якщо вам не потрібен TikTok для роботи, вам слід видалити TikTok», — додається в листі.

Нові інструкції з'явилися після того, як минулого тижня Велика Британія заборонила TikTok на урядових пристроях, слідуючи діям Вашингтона та Європейської комісії, які раніше ввели аналогічні заборони.

«Бі-Бі-Сі дуже серйозно ставиться до безпеки своїх систем, даних і співробітників. Ми постійно перевіряємо активність на сторонніх платформах — включно з TikTok — і продовжуватимемо це робити», — сказав представник групи. «Ми також хотіли б уточнити, що використання TikTok на пристроях Бі-Бі-Сі, як і раніше, дозволено з редакційною та маркетинговою метою».

TikTok (материнська компанія ByteDance, Китай), став об'єктом уваги на Заході через побоювання, що Пекін може отримати доступ до даних користувачів з усього світу. У листопаді TikTok визнав, що деякі співробітники в Китаї могли отримати доступ до даних європейських користувачів, а в грудні визнав, що співробітники використовували ці дані для стеження за журналістами.