ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Акції найбільшого китайського забудовника впали на 25% після затримання співробітників

Велика Епоха
Акції найбільшого китайського забудовника впали на 25% після затримання співробітників

Акції китайського забудовника Evergrande Group впали на 25% після того, як у понеділок поліція затримала кількох співробітників її підрозділу з управління капіталом, що свідчить про нове розслідування, яке може поглибити проблеми компанії.

Evergrande, найбільший у світі забудовник з найбільшою заборгованістю, перебуває в центрі кризи в секторі нерухомості Китаю, який з кінця 2021 року зазнав низки дефолтів, що потрясли світові ринки і викликали побоювання щодо можливості поширення кризи. Торгівля акціями компанії була призупинена на 17 місяців до 28 серпня.

Під час протестів незадоволених інвесторів у штаб-квартирі Evergrande в Шеньчжені в 2021 році Ду Лян був ідентифікований співробітниками як генеральний менеджер і юридичний представник підрозділу з управління активами Evergrande.

"Нещодавно органи громадської безпеки вжили кримінальних примусових заходів проти Ду та інших підозрюваних злочинців з Evergrande Financial Wealth Management Co", повідомила поліція південного міста Шеньчжень в суботу ввечері в соціальних мережах.

Підрозділ з управління активами був непрямою дочірньою компанією, що перебуває у повній власності, і застосування кримінальних примусових заходів до співробітників відбувалося відповідно до закону, що не вплине на діяльність компанії, заявила Evergrande пізно ввечері в понеділок у заяві, поданій на Гонконзьку фондову біржу.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube