ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Netflix видалив індійський фільм зі сценою поїдання м'яса після реакції індуїстів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Логотип компанії Netflix (Justin Sullivan/Getty Images)

Компанія Netflix видалила фільм індійською мовою зі своєї платформи після того, як він викликав негативну реакцію в соціальних мережах через зображення дочки індуїстського священика, яка їсть м'ясо.

Послідовники індуїзму — найбільша релігійна група Індії. Індуїстські священики, а також члени їхніх родин, зазвичай, вегетаріанці.

Фільм "Аннапурна — богиня їжі" тамільською мовою, що вийшов у кінотеатрах у грудні та був показаний на Netflix того ж місяця, станом на четвер більше не доступний на міжнародній платформі потокового мовлення.

У середу протестувальники з Vishwa Hindu Parishad (VHP), індуїстської організації, пов'язаної з партією Bharatiya Janata Party прем'єр-міністра Нарендри Моді, вигукували гасла проти Netflix і фільму в офісі компанії в Мумбаї, згідно з повідомленням на сайті X прессекретаря VHP Шріраджа Наїра.

У фільмі розповідається про те, як дочка священика індуїстського храму в південному індійському штаті Тамілнад їсть м'ясо, а потім бере участь у кулінарному конкурсі, де вона готує м'ясо.

"Цей фільм... навмисно випущений, щоб зачепити почуття індуїстів", — заявив Рамеш Соланкі, який назвав себе главою організації під назвою "Індуїстський IT-осередку", на сайті X, раніше відомому як Twitter.

Соланкі повідомив, що подав скаргу в поліцію Мумбаї на фільм, перерахувавши кілька сцен, які, на його думку, ображають індуїстів.

Netflix і такі конкуренти, як Amazon і Disney, часто піддаються критиці в Індії з боку релігійних груп, які дотримуються жорстких поглядів. 2021 року Amazon вибачився за деякі сцени у своєму серіалі "Тандав", який зіткнувся з судовими позовами і скаргами на те, що він образив індуїстів.