ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Директор з інвестицій Goldman Sachs: "Не варто зараз інвестувати в Китай" (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Не інвестуйте зараз у Китай. До цього закликала директор з інвестицій відділу Goldman Sachs з управління приватним капіталом. Її заява різко контрастує з фінансовими амбіціями Пекіна, який встановив планку економічного зростання на рівні п'ять відсотків. Китайські акції падають у ціні, і дехто може думати: чи сприятливий цей час для інвестицій.

Ось порада від одного з директорів з інвестицій Goldman Sachs: «Не варто зараз інвестувати в Китай».

Шармін Моссавар-Рахмані – головний інвестиційний директор підрозділу Goldman Sachs з управління приватним капіталом.

Про це вона сказала після того, як прем'єр-міністр Китаю заявив, що цього року темпи зростання економіки КНР становитимуть 5%. Свій прогноз він зробив під час засідання парламенту Китаю, яке називають «двома сесіями».

Фахівець з інвестицій Рахмані перерахувала причини, через які варто відмовитися від інвестицій у Китай. По-перше, вона вважає, що економіка КНР протягом наступних десяти років уповільнюватиметься. По-друге, у країні спостерігається політична невизначеність. Незрозуміло, яким буде напрямок політики Китаю у довгостроковій перспективі.

Рахмані також додала, що послаблюються головні рушійні елементи китайської економіки: нерухомість, інфраструктура та експорт.

Зрештою, викликають сумніви офіційні дані. Влада Китаю заявила, що торік економіка країни зросла більш ніж на п'ять відсотків. Але, за словами Рахмані, більшість людей вважає, що це нереальне зростання, і що насправді воно було набагато слабшим.

У результаті Рахмані робить висновок: «Зараз ми не рекомендуємо клієнтам вкладати гроші в Китай».

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube