«Челсі» не пустив «Барселону» у фінал Ліги чемпіонів

У півфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів «Барселона» на своєму полі не зуміла переграти «Челсі».

Початок поєдинку для каталонців складався просто блискуче. Спочатку Серхіо Бускетс на 35-й хвилині вивів свою команду вперед, але не минуло й двох хвилин як футболісти «Челсі» залишилися в меншості. Джон Террі за удар Алексіса Санчеса, отримав пряму червону картку.

На 43-й хвилині підопічні Гвардіоли свою перевагу подвоїли. Мессі вивів Іньєсту на побачення з Чехом, і Андреас холоднокровно відправив м'яч у кут воріт - 2:0.

Лондонські футболісти граючи вдесятьох не стали опускати руки. Під завісу першого тайму Лемпард красивим пасом вивів Раміреса один на один з Вальдесом, і бразилець елегантно перекинув м'яч через воротаря 2:1.

На початку другого тайму «Барселона» отримала право на пенальті, проте Ліонель Мессі не зміг забити 11-метровий удар пробивши у поперечину.

Уже в компенсований арбітром час Фернандо Торрес зрівняв рахунок в матчі, і зняв всі питання про переможця, реалізувавши вихід один на один з воротарем.

«Челсі» за сумою двох зустрічей вийшов до фіналу Ліги чемпіонів, де зіграє з переможцем пари «Реал» - «Баварія».

«Барселона» - «Челсі» - 2:2

Голи: Бускетс (35), Іньєста (43), Рамірес (45), Торрес (90).

«Барселона»: Вальдес, Піке, Пуйоль, Маскерано (Дані Алвес, 26), Бускетс, Фабрегас (Кейта, 74), Хаві, Іньєста (Тельо, 67) Санчес, Куенка, Мессі.

«Челсі»: Чех, Кейхілл, Іванович (Босінгва, 12), Е. Коул, Террі, Обі Мікель, Мейрелеш, (Калу, 58), Мата, Рамірес (Торрес, 80), Лемпард, Дрогба.

Попередження: Обі Мікел (32), Рамірес (44), Іванович (48), Чех (59), Іньєста (50), Лемпард (72), Мейрелеш (89) - Мессі (71).

Вилучення: Террі (37) #img_gallery#