• Найбагатші актори Голлівуду

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 червня 2012 року
Портал Buzzle.com опублікував список 10-ти найбагатших акторів Голлівуду за 2011 рік.

Останню 10-у позицію рейтингу зайняв Джордж Клуні. Роль у фільмі «Нащадки» озолотила актора на $18,9 млн. Але гонорар не єдина винагорода — Клуні за роль обманутого чоловіка отримав премію «Золотий глобус» і був номінований на премію «Оскар».

Один з найбільш популярних і високооплачуваних акторів Голлівуду Бред Пітт посів 9-е місце, отримавши $20 млн за роль у біографічній драмі «Людина, яка змінила все».

Незмінний герой «нездійсненної місії» Том Круз посів 8-у позицію. Роль у четвертій картині «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» принесла акторові $22 млн.

Роберт Дауні молодший зайняв 7 місце, заробивши $22 млн за продовження «Шерлока Холмса».

Деніел Редкліфф продовжує заробляти на персонажі Гаррі Поттера в однойменній кінострічці про хлопчика-чарівника. Картина «Гаррі Поттер і Дари смерті: Частина 2», випущена в 2011 році, мала величезний успіх. Редкліфф заробив майже $25 млн в 2011 році і є 6-м в списку найбагатших акторів.

Зірка «Титаніка» Леонардо Ді Капріо в цьому році лише на п'ятій позиції в списку, хоча в попередньому рейтингу в 2010 році завдяки фільмам «Початок» і трилера «Острів проклятих» він займав лідируючу позицію серед найбагатших акторів. У 2011 році завдяки ролі в картині «Дж. Едгар «Леонардо Ді Капріо заробив $28 млн.

Комік Адам Сендлер за ролі в картинах «Прикинься моєю дружиною», «Мій хлопець із зоопарку» і «Джек і Джілл» отримав майже по 15 мільйонів за кожен фільм. Сендлер є одним з найбагатших акторів у світі. Його 40 мільйонний дохід дає йому 4-е місце.

Герой «Коду да Вінчі» блискуче показав себе в 2011 році, в ході якого знявся у двох картинах. Фільм «Моторошно голосно і вкрай близько», де зіграв Том Хенкс, був номінований на Оскар в 2012 році в категорії «Кращий фільм». З 45 мільйонами доларів прибутку в 2011 році Том Хенкс перебуває на 3 місці.

Для Бена Стіллера 2011-ий видався успішним завдяки ролі у кінострічці «Як вкрасти хмарочос». А картини «Подорож» і «Маппет-шоу» ще більше наповнили кишені знаменитого актора. Стіллер заробив майже $53 млн і посів 2-е місце в цьому списку.

Очолив же список найбагатших акторів і з величезним відривом усіх випередив головний пірат Карибів. Четверта частина супер-успішного фільму «Пірати Карибського моря: На дивних берегах», випущеного в 2011 році, твердо закріпила перше місце за Джонні Деппом. Роль пірата Горобця принесла йому $75 млн.

Доходи цих акторів зазвичай коливаються протягом усього часу, в залежності від касових зборів. Гроші, зароблені ними, виправдовують той факт, що наполеглива праця та самовідданість є одним з головних критеріїв в успішній кар'єрі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...