• Євробачення-2012: «Бурановські бабусі» зайняли друге місце

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 27 травня 2012 року
«Бурановські бабусі» вийшли у фінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2012 і зайняли друге місце.

Заключні виступи учасників проходили у столиці Азербайджану Баку на сцені Baku Crystal Hall і завершилися 26 травня 2012 року. Удмурдський фольклорний ансамбль бабусь із Росії виступив зі своєю знаменитою піснею «Party for everybody» і викликав у публіки шквал оплесків, повідомляє Лента.ру, яка вела онлайн-трансляцію фіналу конкурсу.

Бабусі приїхали на Євробачення з села Бураново. Найстарішій учасниці колективу 76 років, наймолодшій ― 43. У своєму інтерв'ю вони сказали, що їдуть додому хоч і не головними переможцями, але друге місце ― це теж велика перемога. Два роки тому вони вже брали участь у Євробаченні-2010, де зайняли третє місце. 

За словами фіналісток, це була їхня остання участь у такому масштабному змаганні. «Це занадто велике напруження для нас, хоча нам уже запропонували масу гастролей», ― цитує Megaobzor думку російського колективу.

Тепер у планах учасниць ― своє господарство і зведення храму в рідному селі Бураново. До приїзду бабусь із Баку тут уже буде закладений його фундамент.

Всього у фіналі міжнародного пісенного конкурсу брали участь 26 країн Європи. Переможницею стала шведська виконавиця Лорін із піснею «Euphoria». Наступний конкурс тепер пройде в її країні ― Швеції, куди артистка відвезла перехідний приз ― кришталевий мікрофон.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...