ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Наталі Портман — така різна й однакова

Велика Епоха
Наталі Портман нагородили «Золотим глобусом» і статуеткою від Гільдії акторів США за кращу жіночу роль у фільмі «Чорний лебідь». Зірка Наталі Портман у фільмі Даррена Аронофські засяяла і її гру гідно оцінили. «Чорний лебідь» розповідає про танцівницю у нещадному світі балету. Акторка зіграла молоду дівчину, що сходить з розуму під тиском усіх — матері, викладача, подруги…

Наталі Портман — така різна й однакова:

Кадр з фільму «Леон».
Фільм «Леон» або як ще його називають «Леон Кілер» — це перша роль Наталі Портман у повнометражному фільмі.
Наталі Портман
Наталі ПортманНа прем'єрі фільму «Врятувати рядового Райана» 21 липня 1998 року у Вествуді, Каліфорнія.

[image error]Прем'єра фільму «Зоряні війни. Епізод I: Прихована загроза» у Лондоні 14 липня 1999 року. Наталі Портман зіграла королеву Амідалу.

[image error]Акторка Наталі Портман на церемонії 2000 VH1/Vogue Fashion Awards від журналу Vogue у Нью-Йорку, жовтень 2000 року.

[image error]На попередньому перегляді прем'єри фільму «Зоряні війни. Епізод II: Атака клонів» 12 травня 2002 року в Нью-Йорку.

[image error]На прем'єрі фільму «Холодна гора», у грудні 2003 року в Нью-Йорку.

[image error]Наталі Портман на прем'єрі фільму «Країна садів» 28 липня 2004 року в Нью-Йорку.

[image error]На Міжнародному Канському кінофестивалі 15 травня 2005 у Каннах, Франція.

[image error]


 
Акторка на прем'єрі фільму «V — означає вендета» в театрі Імперія на Лестер-сквер 8 березня 2006 року в Лондоні.

[image error]Акторка Наталі Портман на вечірці Vanity Fair Oscar 25 лютого 2007 року в Західному Голівуді, штат Каліфорнія.

[image error]Наталі Портман на прем'єрі фільму «Поїзд на Дарджилінг» 04 жовтня 2007 року в Беверлі Хіллз, штат Каліфорнія.

[image error]Акторка Наталі Портман на 58-му кінофестивалі Берлінаре з фільмом «Ще одна з роду Болейн», в якому вона зіграла Ганну Болейн, 15 лютого 2008 року в Берліні, Німеччина.

[image error]Акторка відвідала кінофестиваль Tribeca Film Festival 2009 у Нью-Йорку 23 квітня. Фотосесія в портретній студії DIRECTV Tribeca.

[image error]


 
На церемонії вручення Гільдії кіноакторів 30 січня 2011 року. Наталі Портман була нагороджена за кращу жіночу роль у фільмі «Чорний лебідь».

[image error]