• Подарунок закоханим від Геррі Маршалла: «День Святого Валентина»

  • П'ятниця, 19 лютого 2010 року
До Дня всіх закоханих на екрани вийде нове творіння голлівудського корифея романтичних комедій Геррі Маршалла «День Святого Валентина» з чудовим і виключно зоряним акторським складом.

День Святого Валентина - покровитель всіх закоханих, день, який у країнах колишнього Радянського Союзу стали відзначати не так давно. Закохані усього світу по праву вважають цей день своїм.

Голлівудський корифей романтичних комедій Геррі Маршалл, режисер таких, які вже стали класикою творінь, як «Красуня», «Тікаюча наречена», «За бортом», «Френкі та Джонні» та «Щоденник принцеси», на початку 2010 року вирішив порадувати кіноманів ще одним своїм романтичним творінням - картиною «День Святого Валентина», вихід на екрани якої приурочений до Дня всіх закоханих.

Сюжет картини невигадливий: Валентинів день з нетерпінням чекають усі закохані пари і самотні серця, кожен хоче почути слова кохання. Долі жителів Лос-Анджелеса переплітаються неймовірнішим чином. Люди зустрічаються і розходяться, кохають і страждають, їх серця переповнені надією на романтичні пригоди, надією на те, що мрія здійсниться.

Ще один подарунок для всіх шанувальників кіномистецтва це ціла плеяда зірок, що знялися в цій картині. Кого тільки ми не побачимо на екрані! - Джесіку Альбу, Кеті Бейтс, Ширлі Маклейн, Джулію Робертс, Джесіку Біл, Дженніфер Гарнер, Енн Хетеуей, Бредлі Купера, Еріка Дейна, Патріка Демпсі, Гектора Елізондо, Джеймі Фокса, Ештона Катчера, Тейлора Лотнер. В озвучуванні картини взяли участь понад 70 акторів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...