• Харрісон Форд повертається в ролі ексцентричного вченого у фільмі «Крайні заходи»

  • Четвер, 4 лютого 2010 року

Нью-Йорк. Харрісон Форд повернувся на великий екран з роллю в картині «Крайні заходи».Недавно в Нью-Йорку відбулася прем'єра фільму, в якому представлений Брендон Фрейзер у ролі засновника біотехнологічної компанії Джона Кроулі, чиї діти страждають від смертельної генетичної хвороби. Сподіваючись на диво, він звертається до лікаря-дослідника, якого грає Харрісон Форд, з проханням розробити препарат, здатний врятувати життя його дітей.

Фільм заснований на правдивій історії про сім'ю Кроулі, описаній в книзі Гіти Ананд «Курс лікування».

Слава Форда, одного з видатних зірок Голівуду, що перебувають в зеніті довгий час, за останні роки трохи вгасла. «Крайні заходи» вихвалять

за дуже точне відображення хвороби Помпі (генералізований глікогеноз) і страждань сім'ї Кроулі, але і критикують за сухе представлення дії, що відбувається.

Харрісон Форд грає ексцентричного лікаря Роберта Стонхілла, який, будучи відлюдником в університеті зі звичкою слухати музику Грейтфул Дед у своїй лабораторії, завдяки старанням Джона Кроулі вірить у доцільність його ідей.

Останній фільм Форда «Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа», прем'єра якого відбулася в 2008 році, стала другою по прибутковості картиною цього року. Харрісон Форд грає роль Індіана Джонса вже протягом майже двох десятиліть. Інший його фільм, «Ранкова слава», де він грає разом з Рейчел МакАдамс, готується до прем'єри в другій половині 2010 року.

Стефан Саммер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...