• Різ Уізерспун і Бредлі Купер у комедійному бойовику «Це значить війна»

  • Понеділок, 15 лютого 2010 року

Режисер-постановник таких відомих картин, як «Термінатор» і «Ангели Чарлі» МакДжі взявся за проект, що розробляється на кіностудії Fox з 1998 року. Якось з самого початку не пощастило з цим проектом, то сценарій кілька разів переписували, то міняли режисерів і акторів.

                                                                         
Тепер же, під керівництвом Макджі, проект фільму «Це значить війна», нарешті, придбав цілком реальні форми - остаточний сценарій написаний Тімоті Даулінгом, на головні ролі вибрані Різ Уізерспун і Бредлі Купер. Зйомки планується розпочати в кінці весни.

Режисер Макджі наприкінці минулого року продовжував працювати над своїм новим фільмом «Капітан Немо», коли студія Disney вирішила відкласти зйомки. Таким чином, у МакДжі з’явився час для роботи над постановкою «Це значить війна».

Головні герої гостросюжетної комедії - двоє друзів, які займаються шпигунством. Вони давно працюють разом, це міцний тандем, і все було б добре, але в один прекрасний день... вони зустрічають чарівну героїню Різ Уізерспун. Через те, що вони друзі, у хлопців багато спільного, зокрема і смаки на жінок, тому вони природно обидва закохуються в одну дівчину, і їхня дружба опиняється під загрозою. Тут насправді, це значить війна!

Різ Уізерспун якийсь час не було видно на екрані, але останнім часом вона багато знімається. Незабаром її можна буде побачити в таких фільмах, як «Звідки ви знаєте?», «Безіменна картина Кемерона Кроу» та «Спортивна вдова».

Бредлі Купер після вдалих ролей в «Дружбини у Вегасі» та «Обіцяти - не значить одружуватися» перевищив амплуа актора другого плану і тепер все більше з'являється на екрані у головних ролях. Цього року його можна буде побачити в романтичній комедії «День Святого Валентина» і бойовику «Команда« А ».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...