• Четвертий фільм саги «Сутінки» почнуть знімати вже восени

  • П'ятниця, 29 січня 2010 року
Згідно з інформацією в газеті «Los Angeles Times», продюсер вампірської саги «Сутінки» Вік Годфрі повідомив, що екранізацію роману Стефанії Майерс «Світанок» почнуть знімати вже восени цього року.

Правда, продюсер визнав, що творча група поки не вирішила, як вирішувати проблеми технічні й пов'язані зі сценарієм відносно нового персонажа - дочки головних героїв Едварда і Бели Ренесмі, яка володіє особливими здібностями і росте набагато швидше звичайної дитини.

Над сценарієм «Світанку» зараз працює Мелісса Розенберг, автор сценаріїв всіх інших фільмів серії «Сутінків». «Робота знаходиться в процесі» - в інтерв'ю газеті повідомив Годфрі. «Рішення того, чи знімуть один фільм або два, не буде прийнято до тих пір, поки ми не побачимо весь сценарій», - зазначив продюсер, пояснюючи, що може виникнути необхідність знімати два фільми, в іншому випадку одна картина буде дуже довгою.

Так як багато шанувальників саги задаються питанням, чи буде режисер другого фільму «Сутінки. Сага. Молодий місяць» Кріс Вайц режисером і «Світанку», Годфрі відповів прямо, що цього не буде: «Думаю, всі були б раді, якби він повернувся, але навряд чи це відбудеться». Він відкрив секрет, що кіностудія «Summit Entertainment» пригледіла декількох потенційних режисерів фільму, але поки всі сконцентрувалися на сценарії. «Потім і будемо дивитися, кого ми можемо отримати і хто нам підходить. Це така складна книга, в ній стільки емоцій і інтенсивності любовної історії, тому нам потрібен хтось, хто здатний неперевершено працювати з акторами. Але у той же час це досить складно з точки зору дії та візуальних ефектів. Тому потенційні режисери повинні володіти багатьма здібностями».

Третій фільм «Сутінки. Сага. Затемнення»вийде на екрани в середині літа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...