• Сігурні Уівер обурюється з приводу розподілу 'Оскарів'

  • Понеділок, 19 квітня 2010 року
Сігурні Уівер, яка зіграла одну з головних ролей у фільмі Джеймса Кемерона «Аватар», не змогла стримати обурення щодо факту, що нагорода «Оскар» цього року дісталася не касовому рекордсменові у форматі 3D і його режисеру, а Кетрін Бігілоу за драму про саперів у Багдаді «Повелитель бурі», про це пише Huffington Post.

82-а церемонія вручення призів Кіноакадемії США завершилася, вже немає необхідності демонструвати чергові посмішки у світлі прожекторів, і назовні вириваються приховані образи. Сігурні Уівер заявила привселюдно, що члени журі Кіноакадемії просто вирішили виділитися тим, що вперше в історії кінематографа присудили нагороду за кращу режисуру жінці.

Актриса вважає, що перший критерій для визначення гідного нагороди «Оскар» фільму, це його масштабність і популярність. «Схоже, що сьогодні нагороди присуджуються картинам, які до ладу ніхто і не бачив», висловила свою думку репортерові газети виконавиця ролі вченого у фільмі «Аватар» Сігурні Уівер.

Нагадаємо, що стереоскопічна картина Джеймса Кемерона зібрала в касах кінотеатрів 743 млн доларів, побивши, таким чином, всі рекорди в історії кінематографа. Багато режисерів, наслідуючи приклад Кемерона, звернулися до зйомок стереоскопічних картин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...