• Кіноогляд: «Одного разу в Римі» - романтична комедія, посилена відмінним акторським складом

  • Понеділок, 8 лютого 2010 року

Я пішла на цей фільм з ясною думкою про те, з яким задоволенням розправилися з ним у своїй рецензії. Адже рекламний ролик картини свідчив про передбачуваність і банальність простої романтичної комедії.

Можете собі уявити моє здивування, коли вже через п'ять хвилин я виявила, що по-справжньому насолоджуюся і навіть кілька разів сміялася в повний голос.

Чому рецепт буває вдало діючий? Тому, що ви вибрали правильні складові:

- Морально бездоганний, симпатичний виконавець головної ролі актор Джош Дюамель (Нік) і актриса зі сліпучою посмішкою Крістен Белл (Бет).

- Романтичне місце дії - Рим з його безліччю фонтанів.

- Найдовша поява на екрані Денні Де Віто за останні роки.

- Решта виконавчого складу наповнена справжніми майстрами, включаючи Анджеліку Х'юстон, чоловіка Емі Полер Уілла Арнетта, Декса Шепарда з фільму «Ой, мамочки» і Джона Хідера, відомого по картині «Наполеон Динаміт». Що ще треба?

Бет, абсолютний трудоголік, уникає кохання, щоб захистити себе від болю. Вона відправляється на весілля сестри до Риму, де зустрічає свою долю. Підібравши в легендарному фонтані пару монет, Бет виявляє, що через цю незначну крадіжку вона стала дуже популярною, стала об'єктом бажань п'яти дивакуватих чоловіків.

Легенда розповідає, що той, хто збере монети з фонтану, стане об'єктом любові колишнього власника монет. Чи знайде вона нарешті справжню любов? Або чари в результаті втратять силу?

Якщо ви здатні позбавитися від невіри в сюжет, де з чарівного фонтану можна почерпнути кохання, то цей фільм не для вас. Тим не менш, це дійсно один з кращих романтичних комедій за останній час.

Хелена Чжу. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...