• Щорічний кінофестиваль «Молодість» готується визначити володаря $10 тис.

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 3 жовтня 2012 року
Щорічна кіноподія «Молодість», що проходитиме вже сорок другий раз, готується визначити переможця та володаря Гран-прі кінофестивалю за найкращий фільм. Переможець отримає статуетку «Скіфський олень» — символ кінофестивалю, а також грошову винагороду у розмірі $10 тис.
Серед учасників є й українські фільми, які також поборються за головний приз. У цьому році українські роботи присутні у кількох номінаціях. Наприклад, у Студентському міжнародному конкурсі є одна наша картина — дебютна робота молодого режисера Руслана Батицького «Очерет», що розповідає про сумні картини останніх днів життя села.
У Короткометражному міжнародному конкурсі змагатиметься 21 кінокартина, серед яких український фільм «Автопортрет у пеклі» режисера Дмитра Старусєва, який знятий у 2012 році.
Також нашу країну на кінофестивалі представлятимуть 25 фільмів, яких відібрали для Національного конкурсу — це середньометражні ігрові, документальні та короткометражні роботи, зняті в Україні за останній рік.
Усього на «Молодості» покажуть близько 60 вітчизняних фільмів. Кінофестиваль «Молодість» розпочне свою роботу 20 жовтня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...