• Марина Владі вперше відповість на всі питання про Висоцького

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2012 року

Марина Владі привезе до Росії спектакль, в якому глядачі дізнаються всю правду про її чоловіка. Французька актриса також відповість на всі питання, що стосуються фільму «Висоцький. Дякую, що живий».

Марина ВладіАртистка приїде з виставою до Санкт-Петербургу, повідомляє «Росбалт» з посиланням на організаторів гастролей.

Після того, як в грудні минулого року вийшов на екрани фільм «Висоцький. Дякую, що живий», Марина Владі різко засудила творців кінокартини.

«Вважаю, що цей фільм ображає Висоцького, його пам'ять, мистецтво, а також наше сімейне життя. У створенні картини брав участь його старший син і вже це мене шокувало. Я дізналася, що домагаючись максимальної схожості з Висоцьким, він зробив силіконову копію з посмертної маски Володі, яку я особисто знімала. Це скандально, аморально, неетично і навіть страшно. Якби я була віруючою, то сказала б, що це гріх. Я в розпачі і печалі», ― нарікала третя дружина Висоцького.

Актриса також заявила, що не боїться скандалу і вперше хоче донести до кожного глядача свою думку.

Організатори гастролей відзначили: «Можливо її різкість, відкритість і звинувачення пролунають дуже запізніло, але Марина довго мовчала. Цей фільм змусив її заговорити».

Підписатися:

Коментарі