• Водний фестиваль Stranavigli в Мілані

  • Геннадій Годун | Велика Епоха
    Вівторок, 19 липня 2011 року

Водний фестиваль Stranavigli відбувся 16 липня в Мілані на ділянці найстарішого каналу Навільо Гранде (Naviglio Grande).

Це забавне водне шоу проводиться в Мілані вдруге за спонсорської підтримки італійського виробника дошок для серфінгу та спортивного одягу Bear Surfboards і компанії Music Sport Movement.

Захід абсолютно безкоштовний як для численних глядачів, так і для не меншої кількості учасників. Все, що необхідно мати при собі, — це засіб пересування по воді і прекрасний настрій (або, як просили організатори шоу, — захопити з собою посмішку на весь рот). Про все інше подбали розпорядники цих «креативних водних пустощів». Так, компанія-спонсор Bear Surfboards безкоштовно надала кожному учаснику розваги фірмову футболку.

Фестиваль проводився в два етапи, що гармонійно доповнили один одного: водних подорожей вздовж каналу всіх бажаючих на якому-небудь «поплавці» і захоплюючих перегонів на дошках для серфінгу з призами для переможців.

Тим учасникам шоу, які хотіли не просто поплавати собі на користь і глядачам на радість, але також взяти участь у водних змаганнях, необхідно було заздалегідь подати безкоштовну реєстраційну заявку та довідку про стан здоров'я. Крім того, «водним гонщикам» встановили обмеження на плавальні засоби: довжина дошки для серфінгу не повинна перевищувати 10 футів (3 метри), а розмір весла — 12,6 футів (близько 4 метрів).

Фестиваль розпочався о другій годині пополудні за міланським часом з кваліфікаційних запливів учасників перегонів. Зрозуміло, для аматорського змагання вимоги були набагато простіші, ніж для спортсменів-професіоналів. Цілком достатньо уміння грамотно управляти серфінговою дошкою і веслом.

З 15:00 і до 17:30 кожен бажаючий міг розважитися на воді каналу і похвалитися навичками управління своїм «кораблем», чи то звичайний надувний човен, чи пластикова куля або дорожній велосипед на парі поплавців. А запрошені інструктори безкоштовно навчали основам гавайського стоячого серфінгу з веслом, який набирає популярність.

О 17:30 на старт «випливли» гонщики-аматори. Учасники змагалися у двох видах запливів: стоячий серфінг з веслом і спринтерські перегони на серфінговій дошці.

Незважаючи на аматорський статус перегонів, спонсори фестивалю приготували для переможців вражаючі призи — комплекти для серфінгу від компанії Bear Surfboards, тижневі тури в школу серфінгу, а також витончені дерев'яні годинники марки WeWood, створені в місті мистецтв Флоренції.

Відео. Водний фестиваль Stranavigli в Мілані. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...