Понеділок, Січ 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створення грошового сайту: поради і рекомендації

Субота, 6 серпня 2011 року

Якщо Ви зайнялися створенням грошового сайту, то треба знати, наскільки хороший вибраний Вами хостинг. А для цього необхідно якимось чином проводити цілодобовий моніторинг доступу до сайту (server uptime monitoring). Якщо спостереження покажуть, що доступність сайту знаходиться на хорошому рівні, то такий хостинг Вам підійде, а якщо ресурс періодично недоступний, то, напевно, доведеться змінити хостинг, щоб не ризикувати.

сайт

Не потрібно ставитися до цього питання несерйозно, оскільки навіть малий час недоступності може дуже вплинути на місце сайту в пошуковій видачі. Визначення аптайм (uptime) - це визначення часу безперервної роботи (доступности) сайту. Ідеально аптайм повинен досягати 100%, але, далеко не всі хостинги здатні реально забезпечити такий аптайм.

Приміром, коли SEO-компанія почала просувати комерційний проект, вона була дуже здивована якийсь нестабільністю в просуванні проекту в пошуковій видачі по конкретних пошуковим запитам. Після розбірок з'ясувалося, що у сайту аптайм (uptime) був трохи нижче ста відсотків (він був недоступний лише близько півгодини на добу). Начебто це б дрібниця, але весь ефект від просування проекту міг бути втрачений через таку проблемки, як не стовідсотковий аптайм. І гроші були б серйозні втрачені, а якщо Ви розкручуєте сайт безкоштовно, це скільки ж Вашої праці піде марно!

вебсайт

Покласти ці обов'язки (моніторинг доступності сайту) на власника хостингу представляється не дуже розумним, оскільки він особа зацікавлена. Швидше за все, його висновки про аптайм не будуть об'єктивними. Такий моніторинг можна налаштувати за допомогою будь-якого безкоштовного онлайн сервісу (благо, зараз їх в інтернеті досить багато для різних потреб). Але для більшої достовірності краще скористатися платним.

А ось у хостера, який має проблеми з аптайм сайтів, виникають інші проблеми. Йому необхідно налаштувати моніторинг портів (tcp port monitoring). Мережеві порти дають дуже важливу інформацію про тих додатках сервера, які працюють з комп'ютерами в мережі. Розуміючи програми, як вони працюють з мережею, а значить, і з відповідними портами, можна налаштувати хост-комп'ютер так, щоб він допускав тільки корисний обмін інформацією.

Якщо побудувати профіль мережі і розмістити інструменти аналізу трафіку, то можна буде ефективно «вичисляти» зломщиків, трояни, різні віруси та іншу «нечисть», а також підвищувати ефективність хостингу. Для цього також існують спеціальні програми. Взагалі, відомості про TCP / IP портах - це фундамент мережевої безпеки, а знання - це кращий захист.

Comments   

загрузка...