• Виставка «Істина, Доброта, Терпіння - мистецтво, дароване небом» приїде до Краснодару

  • Четвер, 21 січня 2010 року

22 січня у Краснодарському виставковому залі образотворчих мистецтв відбудеться урочисте відкриття виставки художніх робіт «Істина, Доброта, Терпіння - мистецтво, дароване небом».

Виставка «Істина, Доброта, Терпіння» - це репродукції 18 митців із США, Канади, Австралії, Таїланду і Китаю, - всього 30 робіт. Вперше виставка проводилася у Бостоні в грудні 2004 року. Експозиція картин створювалася у США і Канаді, і неодноразово виставлялася в Європі, Австралії та Азіатському регіоні - всього у 24 країнах світу.

Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Внутрішній зміст картин - це заклик до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва справжньою не минущою цінністю.

Тема про вдосконалення людської душі художниками обрана невипадково. У якийсь період життя всі вони познайомилися з Фалунь Дафа (Фалуньгун) - стародавньою китайською системою морального і фізичного вдосконалення, заснованої на принципі «Істина Доброта Терпіння». При створенні експозиції авторів картин об'єднувало прагнення відобразити у своїх роботах величезний досвід сприйняття навколишнього світу, а також пошук відповіді на одвічне запитання про вище призначення життя і мистецтва.

Роботи художників дають нам можливість відкрити для себе більш глибокий і прекрасний зміст світу, який нас оточує.

Переслідування довжиною у десять років

Ще один напрям виставки - картини, що описують найбільший за своїм масштабом злочин проти гуманності та людяності.

У роботах відображені реальні люди, які пов'язані з подіями, що відбуваються з 1999 року на континентальному Китаї. Тоді мільйони людей, які вірять в істину, добро, терпимість і слідують цим принципам, з волі комуністичного режиму в одну мить втратили право на свободу і життя. На полотнах зображені наші сучасники, які підносять нам приклад безкомпромісної мужності, терпіння і милосердя. Перед обличчям неймовірних випробувань вони відстоюють свої переконання і віру.

Ми віримо в те, що виставка буде сприяти пробудженню доброї сторони кожної людської душі, а також зробить внесок у підвищення моральності суспільства загалом.

«Кожна картина відображає вічні теми. Ці картини перевищують час і простір, нації та історію. Вони змушують глибоко замислитися над нашим життям і Всесвітом, а також над тим, наскільки важливо захищати моральність і совість. У цій виставці сконцентрована величезна міць справедливості» - запис у книзі відгуків про виставку «Істина, Доброта, Терпіння - мистецтво, дароване небом», Мюнхен.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...