• Прикрашаємо будинок до новорічних свят

  • Понеділок, 28 грудня 2009 року

Наближається 2010 рік — рік металевого Тигра (Ген-Інь), рік видатних особистостей, рік здобутків та випробувань на міцність. І хоча за східним календарем рік Тигра настане лише 14 лютого, в нас уже думають про те, як здобути прихильність цього могутнього царя джунглів.

 Для цього потрібно підібрати новорічний декор золотистих або сріблястих відтінків. Привілей року Тигра — розкіш. Тому ваш будинок має бути прикрашений безліччю прикрас різних типів. Наприклад, розставте по всьому будинку металеві вази з фруктами і розвісьте золотисті дзвіночки. Ріг з інкрустацією внесе різноманітність у святкову обстановку — Тигрові це сподобається!

 Найкраще місце для ялинки цього разу — північно-східний кут кімнати — так ви підтримаєте стихію наступаючого року. Ялинка повинна бути натуральною і пахучою, а прикраси на ній — численними і дорогими. Можна використовувати великі кулі та зірки, і нічого більше — це виглядає дуже ефектно, і така композиція не має потреби в доповненні. Якщо ж для прикрашення ялинки ви хочете використати і стрічки (наприклад, з тафти), то золоті кулі складуть їм приємне сусідство.

 Стильно виглядає ялинка, прикрашена кульками або зірочками одного кольору, але різних розмірів і обов'язково матового відтінку. А кілька тонких золотих гірлянд хрест-навхрест і золоті бурульки додадуть ялинці вертикального елементу.

 Розкішну варіацію можна утворити з електричних гірлянд з великими стразами. Якщо ви живете у власному будинку, то подумайте й про те, що можна прикрасити і вхідні двері — наприклад, вінком з ялинових лап, сухих трав і гарних стрічок. А в прихожій поставити велику металеву вазу із сосновими гілками з імітацією снігу. Для цього гілку на ніч опустіть у гарячий, дуже насичений сольовий розчин. Вранці вийміть гілку з води і підсушіть. Вода випарується, а на голках залишаться білі кристали солі, схожі на сніг. 

 Тигру подобаються смужки. Гарною смугастою стрічкою можна підв’язати однотонні штори. Для підв’язки так само підійдуть великі стрази або фактурна в'язь, дуже модна в цьому році.

 Під тон ялинкових прикрас підберіть кілька диванних подушок. Подарунки упакуйте у красивий золотий папір і знайдіть їм відповідне місце в кімнаті. На камінній полиці розставте свічки в бронзових свічниках... І ви готові до зустрічі з найбільш чарівним і казковим святом. Залишилось накрити новорічний стіл!

 Як вибрати ялинку?

 На ялинкових базарах пропонується кілька видів хвойних дерев, якими можна прикрасити дім до Нового року.

 Смерека нормандська або данська ялинка. Вона відрізняється особливою пухнастістю і різним забарвленням голок: верхня їх частина має темно-зелений колір, а нижня має дві світлі смужки. Такі ялики вирощують спеціально для свят, вони можуть простояти 7—10 тижнів.

 Ялина російська звичайна. Це звичайна ялинка, яку продають на ялинкових базарах. Саме ця російська ялинка має найсильніший хвойний аромат, за що її і люблять. У неї короткі й жорсткі голочки. Свіже деревце може простояти до кінця січня, а потім відразу обсипатись. Важливо не пропустити цей момент.

 Сосна звичайна. Краще зберігається в теплі, голки великі і менше опадають, ніж у ялинки — дуже популярна останнім часом.

 Ялинки в діжках. Таку ялину можна встановити в кімнаті чи офісі, можна використовувати для оформлення ділянки перед будинком. У таких ялинок повністю збережена коренева система, тому після свята їх можна висадити в саду.

 Купивши зрубану ялинку за кілька днів до свята, поставте її на балкон або в прохолодне темне місце у звичайне відро з водою. Перед тим як встановити ялинку, укоротіть стовбур на кілька сантиметрів. У відерце, в яке встановлюється зрубана ялина, рекомендується підливати рідину для зрізаних квітів — так вона довше збереже свіжий вигляд. Поливати ялинку в діжках потрібно так само часто, як кімнатні рослини. Хвою і гілки слід обприскувати з пульверизатора.

Надія Жихаревич. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...