• Лялькові герої з казок Пушкіна

  • Середа, 14 жовтня 2009 року
На Міжнародному салоні ляльок, що відбувся минулого тижня у Москві, взяли участь 96 майстрів - як російських, так і закордонних.

На думку Мілєни Курганової, адміністратора Міжнародного об'єднання ляльок (МОАЛ) і головного редактора журналу «Талант», «майстри-лялькарі – люди талановиті, адже майстерність створення ляльок об'єднує в собі багато художніх напрямків», і кожний з них – «унікальний художник, сповнений творчих ідей, талант, якому ніколи нудьгувати».

Так, увазі відвідувачів були представлені роботи членів МОАЛ за творами А.С.Пушкіна. За словами М. Курганової, до проекту «Мій Пушкін» художники почали готуватися за півроку, і тут, на Міжнародному салоні ляльок, була виставлена лише перша партія їхніх робіт.

«Ми продовжимо свою експозицію, і по закінченню вона буде виставлена в Державному музеї А. С. Пушкіна», - підкреслив адміністратор, відзначивши, що деякі образи повторюють пушкінських персонажів, але є серед них і фантазійні. М. Курганова також відзначила, що одна з авторів МОАЛ, Олена Акулова, зробила «вченого кота»,  що був подарований музею. І тепер цей кіт зустрічає в музеї А. С. Пушкіна дитячі групи.Юлія Цігун. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...