• Ferrari іноді порівнюють із делікатесами. Фотоогляд

  • Середа, 11 листопада 2009 року

Хто хоча б раз не чув про автомобілі Ferrari, цих шикарних і вишуканих машинах! У деяких ці красені з непокірною конячкою на капоті викликають почуття ненаситного апетиту, тому вони їх, мабуть, і називають «делікатесом», делікатесом автомобілетворчості.

Думка про створення автомобілю, який поєднує в собі швидкісні характеристики гоночного і комфорт представницького, виникла у Енцо Феррарі в 1939 р. З цього моменту почав свою тріумфальну ходу по дорогах світу неперевершений Ferrari.

Зрозуміло, що всі моделі Ferrari розраховані на заможних власників, адже не кожен може викласти за один із найпрестижніших автомобілів, наприклад, 2 млн. доларів.

Найбільша кількість Ferrari на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в якому особливо виділяється Китай. Навіть при наявності в цій країні важкого податку на розкіш, там є досить заможні покупці на автомобільний делікатес.

Магазини Ferrari відкриті у багатьох країнах світу, але найбільші і найбільше їх на Близькому Сході. Мережа цих магазинів має тенденцію до розширення і, можливо, скоро досягне цифри 80.

Про бурхливий успіх автомобілів моделей Ferrari серед шанувальників цього технічної вишуканості свідчить будівництво в Абу-Дабі найбільшого критого тематичного парку в світі. Загальна площа парку складе 200 тис. кв. м., а його відкриття заплановано на 2010 рік.
 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...