• Високе мистецтво породжує добрі думки

  • Понеділок, 18 січня 2010 року

Гарне мистецтво може породити добрі думки і підняти дух, вважає Мішель Чень, золотий призер міжнародного конкурсу китайського живопису-2009, яка побувала в гостях у телебачення NTD. Пані Чень була вручена нагорода за її картину «Потрясіння» на церемонії у Клубі мистецтва Салмагунді.

Чень відправила на конкурс три картини: «Безмовна ніч», «Поклик невинності» і «Потрясіння». Вона сказала, що на картину «Потрясіння» її надихнула історія на сайті «Мінхуей».

Це історія про жінку, яка практикує Фалуньгун, що зазнала переслідування у в'язниці в Китаї. Не дивлячись на залізні кайдани, які охоронці наділи на її ноги, вона не тримала гнів у своєму серці і просто медитувала. Раптово її тіло піднялося у повітря, охоронці були приголомшені, деякі з них ще тримали знаряддя тортур у своїх руках, деякі оторопіли, а деякі стояли на колінах благаючи про помилування.

Художниця відчувала, що картина, яка відображає таку історію, допоможе людям більше дізнатися про переслідування Фалуньгун. «Я сподіваюся, що переслідування буде зупинено якомога швидше», - сказала пані Чень.

Відповідальність художника

Мішель Чень з Канади навчалася живопису з дитинства. Вона провела багато персональних виставок, а в останні роки деякі її картини подорожували по світу в рамках міжнародної художньої виставки «Істина Доброта Терпіння».

Чень сказала, що участь у такому конкурсі стала рідкісною можливістю для неї. «Це дозволяє нам, китайським художникам, використовувати суто західну техніку живопису, щоб виразити себе».

«Художники несуть відповідальність, тому що ортодоксальне мистецтво може мати позитивний і глибокий вплив на мислення людини, - говорить художниця. - Я вірю, що ті, хто отримав нагороди, не тільки мають чудові навички, але й володіють високим духовним рівнем і добрим характером».

Пані Чень висловила подяку своєму вчителеві, який не тільки розвинув її навички живопису, але й допомагав дотримуватися високих принципів. У процесі створення своїх робіт, художниця виявила, що вдосконалення духовного рівня підвищило її художню майстерність.

Мішель Чень подякувала NTDTV за організацію конкурсу, який надає платформу для культурного обміну. Отримання нагороди - це тільки початок. Вона вважає, що це дозволить їй створювати ще кращі роботи у майбутньому.

Хуан Іянь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...