• Покупка одягу через Інтернет: в чому вигода?

  • Вівторок, 14 червня 2011 року
Не перестаючи дивуватися появі нових і нових інтернет-магазинів і постійному зростанню кількості їхніх клієнтів, необізнані любителі та противники віртуальних покупок мимоволі запитують себе: «Чому торгівля через Інтернет така популярна?» Причин можна назвати безліч:


1. Низькі ціни, які пропонують інтернет-магазини одягу, залишаються вигідними навіть після оплати доставки. Така різниця порівняно з оффлайн-цінами пояснюється відносно низькими витратами на утримання інтернет-магазину.

2. В інтернет-магазинах постійно діють сезонні розпродажі одягу, спецпропозиції і знижки. Можливо, такі дії зумовлені високою конкуренцією, але в будь-якому разі вони вигідні покупцеві.

3. Щоб знайти необхідний товар, не потрібно долати немислимі відстані і побіжно переглядати тисячі прилавків. Наприклад, вам потрібен банний халат. Просто задайте в будь-який пошуковик «махрові халати» (можна додати слово «купити»), і перед вами постане список інтернет-магазинів, де їх можна придбати.


4. Вибір магазину – справа непроста, зате, зробивши це один раз, можна буде без побоювання купувати надалі. Переконатися в надійності інтернет-магазину допоможуть деякі ознаки:


— доменна зона сайту магазину («.ua», наприклад інтернет-магазин одягу в Києві EGOS www.egos.ua, можна вважати найбільш надійним варіантом через трудомісткість процедури реєстрації, при цьому, звичайно ж, в зонах «.com.ua», «.com», «.biz» теж знаходяться пристойні магазини, але варто бути уважнішим);
 
— порядок на сайті. Уявіть, що ви у звичайному магазині: впорядковані прилавки, цінники на всі товари з необхідною інформацією. Це ж стосується й інтернет-магазинів. Наприклад, зручні категорії, пошук товару, додаткова інформація про товар, актуальні ціни, новини, корисні статті, відгуки покупців та ін;
 
— наявність міського телефону, на який можна зателефонувати менеджеру — теж плюс, ще краще — фізична адреса магазину або складу.


5. В інтернет-магазинах асортимент товарів у багато разів перевершує звичайні бутики чи гіпермаркети.

6. Купуючи онлайн, не доведеться соромитися або ніяковіти перед продавцями, стояти в чергах або відчайдушно намагатися уникнути непотрібних консультацій і порад. Тут повна свобода дій.

7. Одяг можна купити в будь-який час, тому що інтернет-магазини працюють без будь-яких перерв або вихідних.

8. Доставка замовлення сьогодні може бути виконана трьома способами: кур'єр, служба перевезень або традиційна пошта. Перший варіант — найбільш оперативний і надійний, другий — доступний і зручний, третій дає змогу доставити товар навіть у найвіддаленіші населені пункти.

9. Сплачувати краще готівкою при отриманні (принаймні при першому замовленні). Якщо такої можливості немає, то варто скористатися переказом, пластиковою карткою та навіть електронними платіжними системами.

10. Кожен товар в інтернет-магазині супроводжується картинками, детальним описом характеристик і відгуками покупців. Таку повну інформацію не завжди можна побачити в звичайному магазині.

Фактично покупки онлайн можна здійснювати, залишаючись вдома або на роботі. Зовсім недавно з'явилися шоу-руми: невеликі приміщення, куди можна під'їхати і подивитися обрані речі. Це дуже зручно, бо значно економить час, і покупець уже знає, по що він їде.

Не забувайте бути уважними при оформленні замовлення. Вдалих покупок!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...