• Концерти за кордоном: «Shen Yun переніс нас крізь час і простір» – ректор університету

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 19 березня 2011 року
КОНЦЕРТИ ЗА КОРДОНОМ: ТАОЮАНЬ, ТАЙВАНЬ. — Shen Yun Performing Arts міжнародна компанія з Нью-Йорка, дала свій останній концерт у Таоюані, 15 березня.
 
Г-н Пен Тсун-Пин (Peng Tsung-Ping), ректор університету Юань Цзе (Yuan Ze) з дружиною подивилися виставу, що пройшла у Центрі повіту Таоюань. Після концерту, Пен високо оцінив виставу, сказавши кореспондентові The Epoch Times у Тайвані Чень Юйжоу (Chen Yurou): «Концертна програма Shen Yun ретельно спланована. Вона виявила собою сильний китайський стиль, охопивши різні династії й райони. Цей концерт переніс нас крізь час і простір».

Пен пояснив конкретно, що він мав на увазі. «Час» – це зміна династій. Наприклад, у першій частині концертної програми була показана легенда, як з небес на землю в людський мир спустився Творець, а слідом за ним пішли божественні істоти з різних сфер. Далі в номерах були показані періоди від часів династій Тан – самої процвітаючої, до – Цин. А «простір», – продовжував він, – «означає, що в номерах зачіплені різні етнічні області й регіони Китаю, як наприклад, монгольський і тайваньский танці. Вони широко показали унікальність різних областей і рас. Концертна програма шоу Shen Yun дуже велика й представлена на вищому рівні».

Г-н Пен вважає,  що з погляду китайців, світове турне Shen Yun з концертами за кордоном – у Тайвань, дуже важливе для тайваньців, оскільки дає їхньої аудиторії можливість одержати більш повне розуміння традиційної культури Китаю, глибше перейнятися її широтою й глибиною, успадкованої протягом довгої історії.

Г-н Пен особливо оцінив оркестр Shen Yun. «Кращий з найкращих!», – сказав він англійською мовою, і повторив на китайському, – «Найкращий». «Супроводжуватима музика у виконаннях – не була фонограмою. Це був живий оркестр, до того ж дуже високої якості», – підкреслив він.

Дружина Пена сказала, що їй дуже сподобалися танцювальні номери, і що вона бачила подібне вперше. «Shen Yun цілковито унікальний концерт за кордоном. Я насолоджувалася силою й красою [танцюристів]. Вони були просто казкові», – помітила вона.

Пен уважає, що концерт за кордоном компанії Shen Yun – гарна можливість для 2 мільйонів громадян Таоюаня по-справжньому оцінити своє мистецтво й культуру. Він вирішив, що тепер буде не тільки намагатися поліпшити якість місцевого виконавчого мистецтва й культури, але й всіляко підтримувати місцеві культурні заходи.

Університет Юань Цзе був заснований у 1989 році далекосхідною групою, і є одним з найбільш престижних навчальних закладів у Тайвані. Голова ректорського складу – Дуглас Тун Хсу (Douglas Tong Hsu), президент Далекосхідної групи, яка на Далекому Сході володіє засобами телекомунікації, мережею супермаркетів, текстильними виробами, ресторанами, електронікою та ін.

Концерти за кордоном: детальна інформація про компанію Shen Yun Performing Arts дивіться на сайті ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times – почесний спонсор Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...