• Почав роботу перший щорічний фотоконкурс 'Великої Епохи'

  • П'ятниця, 26 жовтня 2007 року

Перший щорічний міжнародний фотоконкурс "Великої Епохи" проводиться міжнародною газетою і веб-сайтом "Велика Епоха". У конкурсі можуть брати участь як професійні фотографи, так і любителі. Крім нагород, роботи переможців будуть опубліковані в міжнародній газеті "Велика Епоха", яка виходить 17-ма мовами на веб-сайті, а її друкована версія видається в 30 країнах 10-ма мовами з щотижневим тиражем 1,5 мільйона.

2. Тематика конкурсуРоботи переможців мають точно зображати людей, об'єкти, повсякденні ситуації і/або природні пейзажі, а також виражати дух правосуддя, доброти й краси. Заявки оцінюватимуться відповідно до норм традиційної естетики й успішності використання техніки світла й тіні. За допомогою ваших робіт ми прагнемо показати суть мистецтва фотографії.3. Нагороди і категоріїНа додаток до публікації робіт переможців в усіх міжнародних виданнях "Великої Епохи", фотографи змагатимуться за Перший приз конкурсу - 5 000 $.

Будуть оголошені переможці трьох категорій:

Категорія A: Суспільство й звичаї (суспільні ситуації, рух за громадянські права, новини, культура, звичаї, релігія, традиційне мистецтво і традиційні образи та ін.).

Категорія B: Природне середовище (природні пейзажі, географія, екологія, тварини, дерева, рослинність і та ін. Ми вибиратимемо фотографії з унікальним відчуттям естетики).

Категорія C: Реклама, портрети, мода, нерухомі об'єкти й архітектура (характер людського життя, імітації, відтворення, театральний задум та ін.). Фотографії цієї категорії можна піддавати цифровій обробці для передачі краси предмета.

Одна золота медаль, 2 срібних медалі, 4 бронзові медалі та 20 нагород присуджуватимуться:

• 1 золота медаль: 2 500 доларів США, або фотоустаткування, або туристичні послуги на суму, еквівалентну вартості нагороди.

• 2 срібні медалі: 1 000 доларів США кожному переможцеві, або фотоустаткування, або туристичні послуги на суму, еквівалентну вартості нагороди.

• 4 бронзові медалі: 600 доларів США кожному переможцеві, або фотоустаткування, або туристичні послуги на суму, еквівалентну вартості нагороди.

• 20 Нагород за відмінні роботи: 100 доларів США кожному переможцеві, або фотоустаткування, або туристичні послуги на суму, еквівалентну вартості нагороди.4. ЖуріФотографії учасників конкурсу оцінюватимуться східними й західними фотографами з великим стажем роботи, художниками, і професійними видавцями. Точний склад журі буде оголошений пізніше. Роботи оцінюватимуться, виходячи з теми, внутрішнього змісту, композиції і технічної майстерності.5. Правила

Ми не приймаємо негативи фотографій або фото, які вже брали участь у якому-небудь іншому конкурсі.5.1 Формат і заявка на участь

До участі в конкурсі приймаються як кольорові, так і чорно-білі фотографії. Учасники мають право представити на розгляд 4 фото в кожній категорії (максимальна кількість фото - 12).

Способи надання робіт і вимоги:1) Поштою. Одна сторона фото, що надсилається, має становити 25 см (10 дюймів), інша - 25 см (10 дюймів) або менше. Рамка не потрібна. Якщо ви вирішите переслати фото поштою, будь ласка, збережіть їх також на СD і пришліть його разом із фотографіями.

2) Електронною поштою. Розширення кожної фотографії не має бути меншим за 500 KB і не має перевищувати 1 000 KB. Якщо ваші роботи будуть відібрані, то вас попросять прислати їх повторно в максимальному розширенні.

Будь ласка, оберіть тільки один із способів відправки.5.2 Необхідна інформація

Будь ласка, вкажіть інформацію, що заповнюється в бланку для заявки, також на зворотному боці ваших фотографій або у вашому електронному листі, включаючи категорію, номер фотографії, назву фото, вашу адресу і E-mail.

5.3 Для створення номера фотографії, будь ласка, включить вашу країну, місто й ім'я в такій послідовності: 

країна - місто - ім'я - категорія - порядковий номер. Наприклад:

USA-NYC-JackWang-A-01

USA-NYC-JackWang-A-02

USA-NYC-JackWang-B-01

USA-NYC-JackWang-B-02

USA-NYC-JackWang-C-01

USA-NYC-JackWang-C-025.4 Зобов'язанняЗ усіма роботами поводитимуться дуже обережно. Журі конкурсу "Великої Епохи" не несе відповідальності за втрату або пошкодження. Пошкоджені фото можуть бути дискваліфіковані з участі в конкурсі. За бажання, фотографи можуть застрахувати свої роботи. "Велика Епоха" має право відтворити вибрані фотографії у друкованих або електронних ЗМІ, рекламі конкурсу і відповідних некомерційних публікаціях і веб-сайтах. Фотографи залишають решту всіх прав, але не можуть вимагати компенсації від редакції "Великої Епохи" за використання їхніх матеріалів.

"Велика Епоха" сподівається, що учасники конкурсу дотримуватимуться умов і правил. Тільки автор фотографії повністю несе відповідальність у випадку, якщо його заявка порушує авторські права, національні або міжнародні закони або завдає шкоди репутації. Прислані фотографії поверненню не підлягають. Подача заявки на участь у конкурсі означає схвалення всіх перерахованих умов.

6. Роботи, що здобули перемогуУсі роботи, що здобули перемогу, будуть удостоєні медалі й сертифіката переможця. Відібрані фото будуть опубліковані на веб-сайтах і в інших публікаціях "Великої Епохи". Вони також будуть виставлені в Нью-Йорку.

Кінцевий термін прийому заявокМи приймаємо заявки, відіслані звичайною або електронною поштою з 1 жовтня 2007 року до 11.59 31 грудня 2007 року.Період розгляду робіт:

З 2 до 18 січня 2008 року.

Поштова адреса:

Epoch International Photography Grand Competition 224 West 35th Street, Suite 809 New York, NY 10001

Електронна адреса

photo_competition@epochtimes.com

Оцінка й церемонія нагородження проходитимуть у Нью-Йорку. Точне місце проведення церемонії нагородження буде повідомлене пізніше. Переможці, які не зможуть відвідати церемонію, також будуть оголошені під час церемонії нагородження. Вони зможуть отримати свої призи поштою на адресу, вказану в заявці.

Це перша версія умов конкурсу. Можливі внесення змін.

Заявку на участь у конкурсі можна завантажити за адресою:
http://en.epochtimes.com/news_images/2007-10-4-photo_contest_form.pdfПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...