• Судове засідання у справі глухонімої художниці знову не відбулося

  • Четвер, 20 вересня 2007 року
Днями в черговий раз відклали розгляд справи в Бориспільському суді. У 200 тис. доларів оцінює моральний збиток глухоніма художниця Галина Інгула. Таку суму дівчині мають виплатити Міжнародні Авіалінії України.

Майже рік тому авіаперевізник не доставив до Франції половину робіт художниці. 25 листопада мала відбутися її персональна виставка. Дебют за кордоном було зірвано через відсутність повної колекції. Галина змогла забрати свої картини лише через півроку.
 

Говорить батько художниці, Валерій Нечипоренко: «Судовий процес протилежною стороною затягується навмисно. Якщо судовий розгляд затягнеться ще на півроку, ми збільшимо розмір судового позову до чотирьохсот тисяч гривень».

За його словами, Міжнародні авіалінії України навіть жодного разу не вибачились перед його донькою.

Пан Нечипоренко також додав, що у вересні Галина мала летіти зі своїми роботами в Мілан на виставку глухонімих художників. Ця подорож не відбулась через те, що жоден з авіаперевізників у Києві не погодився навіть за гроші надати глухонімій дівчині супроводжуючого, який би допоміг заповнити всі необхідні декларації та посадити її на літак.

Сама художниця-інвалід стверджує, що до таких як вона немає належного ставлення не тільки в аеропортах, але й у магазинах, лікарнях тощо.

Чому в Україні не поважаються права глухонімих громадян роз’яснила сурдоперекладачка Марина Ліферова: „Насправді глухонімій людині потрібен перекладач всюди: в міліції, у суді, в магазині. Але Українське товариство глухих не забезпечує необхідної кількості перекладачів відповідної категорії”.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...