• Лондонські продавці визнані найгрубішими у Великобританії

  • П'ятниця, 13 липня 2007 року

Згідно з недавнім опитуванням громадської думки, лондонські продавці - найгрубіші у Великобританії.

84 відсотки жителів Лондона заявили, що очікують грубощів від продавців у бутіках на Оксворд-стріт. «У магазинах міста працюють «надмірно завзяті» продавці-консультанти», - говорить Британський Інститут стандартів.

73 відсотки скарг, що надійшли у зв'язку із грубим ставленням працівників магазинів, були від жителів Лондона, тоді як загалом по країні цей показник складає 65 відсотків. Як результат, 79 відсотків лондонців вважають за краще здійснювати свої покупки за межами міста.

«Багато хто з нас мав невдалий досвід поганого ставлення з боку працівників магазинів, це й стало головною причиною того, що покупці вважають за краще здійснювати покупки в інших місцях», - говорить директор Британського Інституту стандартів Майк Ло.

Після того, як інститут провів дослідження скарг британських покупців, був опублікований «Кодекс поведінки для працівників сфери обслуговування», спрямований на зниження неприємних інцидентів, із яких стикаються британські покупці.

Серед рекомендацій для тих, хто працює за прилавком, вітається відновлення старої британської традиції впорядкованого очікування черги. Що стосується усунення несправностей куплених товарів, Кодекс вказує, що «продавці зобов'язані зі співчуттям ставитися до покупців».

Кодекс також рекомендує прийняти за правило щоденну практику  чуйності та спілкування під час роботи з клієнтами, чи то за прилавком, чи то по телефону, чи то під час роботи з клієнтами через Інтернет.

Шанобливе ставлення до покупців допоможе процвітанню бізнесу, оскільки згідно з опитуванням, 93 відсотки лондонців відповіли, що високі стандарти обслуговування, швидше за все, вплинули б на їхнє рішення здійснювати покупки в цьому ж місці, а 84 відсотки відзначили, що гарне обслуговування спонукало б їх порекомендувати це місце своїм друзям.

Північний схід країни є ще одним регіоном із поганим сервісом. У той же час, на думку громадськості, обслуговування покупців в Ірландії та Уельсі здійснюється набагато краще.

Деміан Робін. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...