• Гігантський 692-кілограмовий гарбуз побив рекорди на світовому гарбузовому чемпіонаті

  • Вівторок, 6 листопада 2007 року

Фермер, який виростив гігантський гарбуз, встановив новий світовий рекорд, змістивши колишнього шестикратного чемпіона.

На всесвітньому гарбузовому чемпіонаті, що проводиться у Халф Мун Бей, Каліфорнія, цього року переміг величезний 692-кілограмовий гарбуз із Орегона.

 

Зважування гарбузів почалося 8 жовтня о 7 ранку і тривало до 23:30 вечора. Під пильною увагою сотні фермерів, глядачів і членів сільськогосподарської комісії округу Сан Матео величезні гарбузи дбайливо зважували на промислових вагах вантажопідйомністю 5 тон.

 

"Я вперше приїхав сюди.  Ось це розмір! Просто вражаюче!", - говорить Том Уолкер із Сан-Франциско.

 

Новачок у вирощуванні гарбузів фермер Тед Стар з  Плезант Хілл, штат Орегон, обігнав 6-ти кратного чемпіона Джоела Холланда з Вашингтона, 628- кілограмовий гарбуз якого цього року зайняв друге місце.  

 

"Я задоволений такою вагою.   Я перемагав три роки поспіль, у мене була своя зоряна година, і я щасливий бачити на своєму місці Теда.   Поздоровляю його з чудовим 692-кілограмовим гарбузом...   Наступного року я ще повернуся", - говорить Холланд з наміром продовжити суперництво.   

 

Після вимірів гігантського гарбуза Тед поділився: "Насправді ніякого секрету не існує. Овочівники, які вирощують гігантські гарбузи, - найщедріші і найдбайливіші люди, яких ви коли-небудь знали. Ви повинні ретельно доглядати і піклуватися про рослину".

 

Під пильною увагою членів сільськогосподарської комісії округу Сан Матео величезний гарбуз поміщають на електронні ваги вантажопідйомністю 5 тон. Фото: Рой Макдауел/Велика Епоха

 

Тед почав вирощувати гігантські гарбузи, змагаючись зі своїм братом.  "Ми уявлення не мали, як це робити, були шалено раді навіть 45 кг гарбузу, -   розповідає новий чемпіон. - У житті мій брат обганяє мене у всьому, але я ніколи не дозволю йому обігнати мене в гарбузах».

 

Переможець отримає 13 доларів за кожен кілограм гарбуза, який цього року потягнув більш ніж на 9000$. Своє дітище Тед забере  в своє місто, де й збирається виставити його на загальний огляд.

 

"Чемпіонат гарбузів - чудова подія. Він дуже популярний, і вже став осінньою традицією, - говорить Том Біман, спікер організаторів чемпіонату. - У нас тут також виставляються творчі роботи, грає музика, хороша їжа. Це чудове свято для всієї сім'ї і для кожного".

 

Рой Макдауел. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...