• Успішно завершився конкурс китайського вокалу

  • Середа, 31 жовтня 2007 року

Кращі китайські вокалісти були удостоєні похвали.

Акустика концертного залу Кауфмана в Нью-Йорку була сповна випробувана масою талановитих китайських виконавців, які взяли участь у першому міжнародному конкурсі китайського вокалу. Вперше кращі китайські вокалісти здобули можливість продемонструвати свій талант на міжнародній сцені. 

Хвилювання досягло своєї кульмінації, коли були оголошені імена переможців під час церемонії нагородження. Президент ТБ НДТ похвалив важку роботу, виконану учасниками, сказавши, що вони не жаліли зусиль, прагнучи справити сприятливе враження на суддів і глядачів. Одяг виконавців був урочистим: чоловіки в смокінгах і жінки в повітряних платтях.

Коротке відео освіжило в пам'яті епізоди конкурсу: репетиції, інтерв'ю і виступи протягом трьох днів конкурсу. Гілєрмо Лінарес, спеціальний уповноважений адміністрації мера у справах іммігрантів надіслав панові Лі вітальний лист і побажав успіху заходу.

Фіналістка і володарка почесного призу Шань Дун поділилася своїми емоціями: «Це дійсно чудово слухати видатні таланти, обмінюватися досвідом і вчитися. Конкурс пройшов з величезним успіхом».

Дун, яка зараз живе в Едісоні, Нью-Йорк, виконала дві китайських народних пісні. Професійна співачка з Китаю, вона іммігрувала в США в 1999 році. У її баладі «Вишитий вручну гаманець» розповідається історія про те, як молода дівчина зберігає пам'ять про свого коханого.

Пітер Лі родом із Тайваню, єдиний тенор і контр-тенор, який брав участь у конкурсі на цей час вчитися в консерваторії Пібоді при Університеті ім.  Джона Хопкінса в Балтіморі. Вивчаючи вокал і старовинну музику, він сподівається зробити кар'єру професійного співака.

Він отримав почесний приз в категорії бельканто за виконання арій Генделя. «Китайські співаки мало представлені в світовій еліті музичного світу. Це є можливістю для них бути почутими».

У конкурсі взяли участь близько 70 вокалістів із 5 континентів. За словами суддів, кульмінацією фіналу в середу стало вручення почесних призів, володарі яких мало чим поступалися виконавцям, які зайняли перші, другі і треті місця.

Всесвітньо відомий тенор і координатор конкурсу Гуань Гуймінь промовив завершальні слова після вручення нагород і грошових призів учасникам, які зайняли перші місця. Гуань відзначив важку роботу і самовідданість всіх учасників і висловив сподівання, що в майбутньому конкурс стане ще масштабнішим.


Івон Маркот. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...