• Фоторепортаж з щорічної участі послідовників Фалунь Дафа у святі Курагінского району

  • Середа, 1 вересня 2010 року
17 серпня в селі Петропавлівка (Красноярський край) представники духовного руху Фалунь Дафа взяли участь у «Святі Добрих Плодів» - мабуть, самому грандіозному святі Курагінского району Красноярського краю, на який щорічно в період з 16 по 18 серпня з'їжджаються послідовники вчення Віссаріона, шукачі екзотики, а також ті, хто шукає свій життєвий шлях - представники нашого неспокійного людства.

П'ятий рік поспіль послідовники практики духовного та фізичного вдосконалення Фалунь Дафа з Абакану та Красноярська приїжджають з 16 по 18 серпня до Петропавлівки, щоб продемонструвати охочим практику духовного та фізичного вдосконалення Фалунь Дафа. Практика Фалунь Дафа ніяк не пов'язана з вченням Віссаріона. Але послідовники Фалунь Дафа в усьому світі проводять безкоштовне навчання цьому напряму цигун і нерідко беруть участь у різних культурних і оздоровчих заходах. Формат «Свята Добрих Плодів» якраз і дозволяє усім бажаючим демонструвати свої культурні програми, професійну майстерність, результати духовного пошуку та вдосконалення здоров'я.

У різні роки послідовники Фалунь Дафа брали участь в приурочених до свята конференціях і семінарах, в 2008 році представляли Міжнародну виставку картин «Істина, Доброта, Терпіння».

Ще в минулому році основне дійство «Свята Добрих Плодів» розгорталося на великому острові поблизу Петропавлівки, утвореному швидкими водами річки Кизир, де було величезне наметове містечко, безліч наметів-майстерень, сцена, майданчики для розваг і обрядів, а також базувався дитячо-юнацький табір «Камелот». Однак у поточному році всього цього не було: організатори свята не змогли домовитися з адміністрацією Курагінского району щодо оренди порожнього острова. Тому основні культурні та презентаційні заходи цього року відбулися в самій Петропавлівці на відносно невеликому майданчику.

Максим Кочетков. Велика Епоха 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...