• Життя в одному з найстаріших південноафриканських міст - Нью-Брайтоні. Фоторепортаж

  • Субота, 3 липня 2010 року
Невелике місто Нью-Брайтон, що було засноване в 1903 році неподалік від морського порту Південно-Африканської Республіки Порт-Елізабет, вважається одним із найстаріших передмість не тільки в Східній Капскій провінції, але й у всій країні.

У колишні часи територія, на якій тепер розташовано Нью-Брайтон, була населена місцевими племенами, зокрема, бушменами. В наш час основне населення міста складає народність коса.

Перші роки життя Нью-Брайтону припали на закінчення другої англо-бурської війни та  на початок партизанського руху бурів, що зазнали поразки, тому в ті роки місто стало, по суті, місцем зосередження та транзиту британських військ, коней і провізії.

Нью-Брайтон не уникнув сумної долі апартеїду, перетворившись в передмістя, куди насильно виселялося чорношкіре населення. Разом з тим, саме в цьому місті виник перший осередок бойового крила Африканського національного конгресу. Також у Нью-Брайтоні народився другий президент ПАР Табо Мбекі.

Чим живе місто в наш час? Незважаючи на те, що Нью-Брайтон розташований поблизу самого великого морського порту ПАР і одного з найбільших міст країни Порт-Елізабет, життя в людей тут, як і раніше, нелегке. Втім, як кажуть, краще побачити на власні очі. Дивіться фоторепортаж про життя в одному з найстаріших південноафриканських міст - Нью-Брайтоні ...
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...