• Кішка-буддист живе в храмі у Південній Кореї

  • Четвер, 10 жовтня 2013 року
Настоятель храму Лунсін, міста Шанчжоу, в Південній Кореї 4 роки тому побачив перед храмом кішку, тіло якої було все в ранах. Він взяв її до себе, вилікував і дав їй ім`я Цзето (Визволення). Він також суворо наказав їй, що якщо вона хоче жити в них, то повинна дотримуватися трьох правил: не їсти м'ясного, не вбивати живих істот і не видавати гучних звуків у храмі.
 
За ці чотири роки кішка жодного разу не порушила жодного з цих правил. Ченці кажуть, що вона зовсім не нявкає і схоже, що навіть забула як це робити. Вона не їсть м'ясного. Коли приходить час прийому їжі, вона йде на кухню і мовчки чекає, коли їй дадуть залишки вегетаріанської їжі ченців.

Іноді вона виходить у двір і їсть траву. Неодноразово туристи намагалися спокусити її ароматним м'ясом або рибою, але кішка ні разу не взяла у них їжу, вона відверталася, а коли вони наполягали, то просто втікала. Кожен день вранці і ввечері за будь-якої погоди вона підходить до статуї Будди перед храмом, лягає перед нею, схрестивши лапи, що нагадує вітальний жест ченців «Хе ши».

По кілька годин на день вона нерухомо сидить і пильно, практично не кліпаючи, дивиться на обличчя Будди. Розказують, що вона жодного разу не вбила живої істоти. Іноді вона ловить жабу та грає з нею, але при цьому обходиться з нею дуже обережно. Кілька разів вона ловила мишей у храмі, але теж не завдавала їм шкоди, а лише придавлювала лапою і чекала, поки прийде чернець і вирішить, як бути з мишею.

У храмі багато ченців, але Цзето з особливою ніжністю ставиться до настоятеля, який її врятував і слухається його беззаперечно. Ченці кажуть, що кішка має глибокі зв'язки за долею з настоятелем.


 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...