• Діти-індиго — нова еволюційна сходинка у розвитку людства

  • Середа, 1 серпня 2012 року

Сучасне суспільство повинно серйозно і з розумінням ставитися до дітей-індиго, тому що вони є новою еволюційною сходинкою у розвитку людства. З таким зверненням виступили на прес-конференції психологи — фахівці у цій сфері.

На їхню думку, секрет у тому, що діти-індиго є новим соціальним шаром, поколінням, яке приходить у цей світ, щоб зробити його кращим і справедливішим. Психолог стверджує, що кожного 30-го школяра можна назвати дитиною-індиго, тому що всі вони мають унікальні здібностi та величезний потенціал. У сучасному суспільстві йде процес тотальної індигодизації. Однак здібності дитини можуть розвиватися тільки в тому випадку, коли і батьки, і оточення цьому активно сприяють.

Офіційна наука не визнає існування цих незвичайних дітей, як феномена або особливого виду людей. Яке ставлення може бути до того, що існує тільки в уяві деяких екзальтованих людей з багатою фантазією? Наукові авторитети не зустрічалися в реальності з таким явищем. Розмови про індиго схожі на езотеричну або конспірологічну містифікацію, а генії та видатні особистості народжувалися в усі часи. Наприклад, Моцарт, який у шість років створював не просто учнівські композиції, а симфонії, справжнi музичні шедеври.

Дітям-індиго приписують безліч різних відмінних властивостей, таких як високий рівень інтелекту, надзвичайна чутливість, незалежність від будь-яких авторитетів, телепатичні здібності та інше. Якщо не брати до уваги яскраво-синій колір аури, який можна зафіксувати спеціальними приладами, у індиго є риси, що видно неозброєним оком. Вони пам'ятають свої минулі життя i легко їх згадують. У розмові нерідко вимовляють дивовижні речі. Дитина може раптом сказати дорослій людині «ти брешеш!», якщо вона приховує правду, яка відома такiй дитинi на невербальному рівні.

Стверджується також, що індиго нібито представляють собою нову расу людей. Але індиго — це не надприродні здібності, не талант і не геніальність. Тобто, вони можуть бути і екстрасенсами, і телепатами, і письменниками, але це не головне в них. Основне — важлива місія служіння людям. У індиго присутні види духовної енергії та сили, якої немає у просто талановитих людей. Все, що вони роблять, направлено на творення.

На думку експертів, обіцяний багатьма у 2012-му році кінець світу не варто сприймати буквально. Це буде спочатку невидимий оку перехід зі світу старих устоїв в новий — повний альтруїзму, добра і справедливості. І саме дiти-індиго допоможуть здійснити його. Фахівці закликають справжніх і майбутніх батьків бути дуже уважними і дбайливими щодо своїх дітей, адже кожен із них, при правильному підході, може виявитися дитиною-індиго. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...