• Час ремонту і оздоблення!

  • П'ятниця, 5 лютого 2010 року

Прикрасьте свій дім, вдихніть у нього нове життя! Саме час для змін. Та головне — з чого ж розпочати? Ми пропонуємо кілька ідей, що можуть стати вам у нагоді.

Спочатку викиньте усі речі, які вам більше не потрібні і якими ви не користуєтесь. Подивіться на своє помешкання свіжим поглядом, так, ніби ви його потенційний покупець. Намагайтесь бути об’єктивним, зважте, що необхідно мати у приміщенні і без чого можна обійтись. Звісно, стара скриня тітки Софії зберігається у вашій сім’ї вже багато років, та, можливо, прийшов час її позбутися?

Багато ідей покращення оселі господар може виконати власноруч, без допомоги кваліфікованих робітників. Пошукайте в Інтернеті і знайдете чимало потрібної інформації, наприклад, центри типу „зроби сам” викладають відео мастер-класи, в яких навчають основам ремонтних робіт. Ви можете навчитись, як класти плитку чи правильно підібрати кольори для фарбування. Знайшовши баланс між ремонтними та оздоблювальними роботами, ви побачите оптимальний шлях використання сімейного бюджету.

Те, наскільки якісно зроблені та як вцілому виглядають ваші ванна кімната та кухня, впливатиме на ціну квартири при подальшому перепродажу. Кухонні прилади краще обирати із нержавіючої сталі, а столи — із поверхнею з граніту. Нова плитка у ванній кімнаті додасть відчуття чистоти і красиво виглядатиме.

На жаль, заміна кухонних шаф, побутових приладів чи санітарно-технічного обладнання ванної — справа не з дешевих. Та, на щастя, цих процедур можна уникнути, і оновити дані приміщення набагато дешевше.

Наприклад, ми оздобили приміщення кухні ліпниною, пофарбували і поставили нові металеві прилади. Ванну кімнату теж прибрали: встановили нове освітлення, дзеркала та прилади. Інший варіант — це замінити покриття підлоги, бажано на паркет з міцних порід деревини. Можна постелити ламінат, за яким доволі легко доглядати, чи покласти керамічну плитку, стійку і довговічну. Та слід пам’ятати, що природні матеріали, такі як дерево і керамічна плитка, створюють все ж кращий візуальний ефект, ніж штучні.

Для оновлення каміну також існує безліч варіантів. Його поверхню можна покрити деревоволокнистими плитами, керамічною плиткою, оздобити ліпниною у вигляді візерунків. Також можна його пофарбувати чи розписати. Зазвичай камін — це головний елемент вітальні. Будь-які зміни, що торкаються його, привертають до себе увагу та створюють новий образ усього приміщення вцілому.

Також не забувайте про силу кольору. Якщо приміщення було пофарбовано у нейтрально-бежевий, то, мабуть, слід щось змінити. Вміле використання кольору — це один із найбільш ефективних способів змінити стиль помешкання і зробити його більш затишним.

Старий килим чи меблі дійсно можуть стати проблемою, яку важко вирішити. Та спробуйте збалансувати кольори у кожній кімнаті. Ознайомтесь із вибором фарб в будівельних магазинах, це додасть вам натхнення.

І, нарешті, дрібнички. Аксесуари, аксесуари... Кілька зі смаком підібраних речей допоможуть створити легкий, невимушений образ кімнати. Ви можете прибрати будинок, використовуючи тканини з оригінальним малюнком, на зразок смужок, квітів, орнаментів. Та не „переборщіть”! Адже надлишок аксесуарів створить враження звалища речей та безладу.

Ремонтні, оздоблювальні роботи чи їх поєднання задовольнять вашу жагу до „чогось новенького”. Не має значення, чи ви збираєтесь створити піднебесну атмосферу для душевного відпочинку, чи простір для активності і розваг, — оновлення інтер’єру надасть кімнатам нової енергії.

Сандра Шильдс. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...