• Що пророкують на 2010 рік - рік металевого тигра

  • Вівторок, 2 лютого 2010 року

Агресивність і чутливість з'єдналися - так описаний Тигр у китайському гороскопі. Висловлюючись позитивно, він характеризує сміливість, мужність, рішучість, якості керівника і відчуття сім'ї, але також і зарозумілість, нешанобливість, бунтарство і індивідуалізм.

У китайців тигр традиційно вважається захисником від трьох основних небезпек домашнього вогнища: вогню, грабіжників і привидів.

Майстер Феншуй Ян Тен Хао з Гонконгу: «Потрібно робити ставку на тривалість»

«Цього року Новий рік починається після початку весни. Це означає, Небо вказує, що людині треба докласти зусиль. Не потрібно чекати швидкої вигоди. Потрібно робити ставку на тривалість. Люди, народжені у рік тигра чи мавпи повинні бути обережними в інвестиціях. Ті, хто народився під знаком свині, навпаки, мають шанси на успіх, тому що тигр - благородний гість свині».

Ведуча Тайванська веб-сторінка пророкувань радить нарощувати власну силу

У 2010 році треба розраховувати на безліч конфліктів у політиці, економіці та навколишньому середовищі.

Можна отримати шанс, якщо розглядати складності в суспільстві позитивно. 2010 - рік, в якому можна наростити власні сили. Але можна й зазнати невдачя, якщо не налаштуватися на це.

У важкій ситуації слід солідно працювати, не втрачати мужності, мислити позитивно, але не впадати в ейфорію. Важливо залишатися раціональним.

З приводу небесних правил для 2010 року можна сказати наступне: будуть рости такі основні цінності, як справедливість, відкритість і відвертість. Цим можна виправити багато несправедливості минулого. Тому слід діяти стримано і обдумано і зміцнювати власну свідомість і наполегливість.
 
 
Версія німецькою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...