• Видатне уявлення

  • Четвер, 11 червня 2009 року

10 травня пан І, інструкторові по кунг-фу, зміг побувати на представленні Shen Yun Performing Arts в Пасадене, Каліфорнія.

Shen Yun з Нью-Йорка зібрав в своєму представлення провідних танцюристів, хореографів і музикантів зі всього світу. Їх уявлення не тільки розважають, але і є освітніми, духовно багатими і піднесеними.

Ерік І проводить час в Голлівуді, працюючи над постановками сцен для фільму «Великий переполох в маленькому Китаї».

Пан І — китаєць, він від душі радий вітати китайську культуру. Він прийшов на уявлення з двома друзями і назвав його «видатним шоу». Коментуючи постанову уявлення, він радий був відзначити, що у аудиторії була можливість побачити різні культури.

В ув'язненні пан І сказав, що отримав дійсну насолоду від проглядання виступу Shen Yun, і має намір «неодмінно повернутися знову і подивитися його разом з ще більшим числом друзів».

Костюми романтичні і чудові

Модельєр одягу пані Хуюн так само знаходилася серед глядачів. Вона сказала, що дійсно насолоджувалася уявленням. «Костюми дуже романтичні і прекрасні. Я дійсно була уражена, побачивши це. Я вперше дивилася це уявлення, і полюбила його», — відзначила вона.

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org

Бен Бендін, Саймон Гао. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...