• VIP гості в Сан-Хосе: «Видатне і прекрасне уявлення!»

  • Четвер, 28 травня 2009 року
15 травня, після першого виступу весняного турне 2009 року Shen Yun Performing Arts, колишній член міської Ради Сан-Хосе (Каліфорнія) Форрест Вілліамс звернувся до присутніх на прийом особливо поважним особам в Центрі виконавчих видів мистецтва Сан-Хосе.
 
«Мені б хотілося поблагодаріть всіх присутніх за те, що вони тут. Для мене це, ніби виконання мрії. Коли я був членом Міської ради, я був обличчям Комісії мистецтв, і моя робота полягала в тому, щоб забезпечити надійний захист для мистецтва», — сказав пан Вілліамс.

Коли він подивився представлення Shen Yun, то відразу захотів, щоб це широко відоме шоу було показане в його місті. «Оскільки наше місто найбільше в цьому регіоні, і воно росте, тепер у нашому місті вже більше мільйона чоловік, — пояснив він. — Все різноманіття культур, представлених тут, зробило необхідністю, щоб потреби міста в мистецтві були задоволені».
 
Пан Вілліамс присвятив себе підготовці всього, включаючи місце виступу трупи. «Тому ми приймаємо тут [Shen Yun], і ми дуже задоволені. Уявлення було видатним, мені все дуже сподобалося…, це справжня витонченість, — сказав він, — неначе я плив по повітрю».
 
Присутні засміялися, а він продовжив. Йому здавалося, що він, точно плив, коли в танці «Німфи моря» дивився сцени води, це було дуже вражаюче. «Всі артисти приклали великі зусилля і далечінь прекрасне уявлення, тому я з нетерпінням чекаю вашого наступного приїзду, і успіху вам!» — натхненно сказав він.
 
Заступник мера: «Спасибі вам за прекрасне, інформативне і прекрасне уявлення!»
 
На прийомі, влаштованому після першого вечірнього уявлення для особливо поважних осіб, був присутній заступник мера міста Мілпітас Піт МакХью, який сказав: «Спасибі, Shen Yun, за «прекрасне, інформативне і прекрасне уявлення!»
 
«Мені здається, танцюристи і костюми були прекрасні. На мене справив велике враження задній екран, особливий ефект тривимірних зображень», — додав він.

Коментуючи хореографічну постановку «Німфи морить», пан  МакХью сказав: «Я думаю, водні феї були незвичайно прекрасні. То, як вони зображали воду і ефект заднього екрану… це було чудово зроблено».
 
«Я був декілька здивований — здивований — в хорошому сенсі цього слова, що згадувався Фалунь Дафа і як добре це було передано в танцях. Це було дуже, дуже добре зроблено. На мене все це справило велике враження. чудово!»
 
Пан Мкхью був зворушений уявленням: «Це шоу представило красу батьківщини-матері — Китаю…, як я вивчив давним-давно, моя улюблена фраза: “Wo Ai Zhong Guo” [Я люблю Китай], люди, пейзажі… це чудово!»

«Тут я знаходжуся на попереднє запрошення пана Вілліамса [колишнього члена муніципальної Ради міста Сан-Хосе], тому що я приїхав з іншого міста. Я тут представляю жителів міста Мілпітаса, і мені хотілося б вручити вам офіційну Декларацію на знак визнання вашого прекрасного уявлення», — звернувся він до представників трупи.
 
Shen Yun приніс нам величезне задоволення
 
Інженер Ірвін і його дружина Релетта приєдналися до вдячної публіки, що привітно приймала учасників уявлення в найбільшому місті північної Каліфорнії. Вони говорили про те, що були схвильовані уявленням: «Ми дійсно вважаємо, що це чудове уявлення. Один з відгуків, який у нас виник, це те, що номери уявлення короткі і дуже живі, а це ідеально для некитайської аудиторії, адже ми не китайці».

Подружжя додало, що вони можуть більш глибоко оцінити танці, тому що їх дочки протягом багатьох років займалися танцями.
 
Релетта, яка працює в області фінансів, описала уявлення, як «дуже хороше…, традиційне, але і сучасне. Ми дійсно раді, що приїхали на шоу. Прекрасна хореографія… дуже професійно».
 
The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
Підписатися:

Коментарі