• Shen Yun у Сієтлу: «Це торкнеться життів у всіх куточках нашої планети»

  • Вівторок, 2 червня 2009 року
22 травня виступом в Paramount Theatre міста Сієтлу трупа Shen Yun Performing Arts продовжила своє весняне турне 2009 р. Кароліна Граймс, виконавець ролі Зузу у фільмі «Це чудове життя», яка знімалася в багатьох кінофільмах і працювала з легендарними акторами Голлівуду, сказала, що під час перегляду вона випробовувала глибоке хвилювання.

«На мою думку, це приголомшує, — захоплювалася вона.  — Це абсолютно приголомшливо! Такі творчі здібності, кольори костюмів, самі танці. Це класичні танці, і я так багато можу дізнатися з них про культуру і традиції китайського народу. Хіба це не чудово?»
 
«Це [шоу] торкнеться суспільного життя людей по всій нашій країні, і я упевнена, що це розповсюдиться по всьому світу. Таким чином, це торкнеться життів у всіх куточках нашої планети», — продовжила вона.
 
Пані Граймс отримала велику насолоду від пісні «Не жалкуватиму» у виконанні тенора Гуань Гуйміна: «Він був прекрасний! І само виконання, і слова пісні були настільки чудові, він говорив про речі, з якими наш мир, можна сказати, зіткнувся прямо зараз. Я знаходжуся під великим враженням від його красивого голосу, я думаю, що це було чудово».

«Мені також дуже сподобалися костюми, — продовжувала вона. — Костюми, танці, кожен рух їх пальців. Все це має сенс. Це настільки чудово. Я була приголомшена».
 
Компанія Shen Yun Performing Arts, головний офіс якої знаходиться в Нью-Йорку, заснована провідними китайськими артистами, які поставили перед собою завдання відновити традиційну культуру Китаю і познайомити з нею через китайський класичний танець і музику глядачів у всьому світі.
 
Пані Граймс сказала, що в шоу вона побачила «ідею надії». «Я знаю, що китайці знаходяться під сильним тиском. Я була в Китаї, але справжня краса Китаю, я вважаю, знаходиться в серцях людей. Я думаю [уявлення] говорить про життя, і це безумовно дає всім надію, тому що ми всі зближуємося, і воно весь час говорить про єдність. Це те, що ми хотіли б побачити в Китаї, тому вони повинні сподіватися».

На закінчення вона сказала: «Shen Yun відкрив моє серце, а я така недовірлива… Це дійсно чудова для мене можливість сьогодні увечері розділити це відчуття з китайцями, і тому я відчуваю себе схвильованою. Вони торкнулися моєї душі».
 
Професійна співачка: «Коли вони співали, кожного разу мене охоплював трепет»
 

22 травня пан і пані де Регаладо, обидва професійні співаки, приєдналися до захопленої аудиторії, і заявили, що шоу було «чудовим» і «вражаючим». Пані де Регаладо, сопрано, сказала: «Уявлення було витонченим. Нам воно дуже сподобалося».
 
Пан де Регаладо, будучи тенором, висловив свою думку про тенора Тянь Ге: «Його голос дуже об'ємний, це дуже красивий вид виконання». Він також прокоментував, що «костюми були неймовірно яскраві і чудові».

Пані де Регаладо додала: «Сопрано було приголомшливим, всі їх пісні були такі чудові, коли вони співали, кожного разу мене охоплював трепет».
 
Навіть при тому, що пісні були на китайській мові, у пари не виникало ніякої трудності в їх розумінні. Пані де Регаладо підкреслила: «Було легко слідувати за ними, і спосіб, яким вони співали, і вирази на їх лицях в значній мірі відповідали англійському перекладу пісень».
 
Пан де Регаладо погодився: «Цілком вірно. Для того, щоб зрозуміти про що була пісня, вам навіть не треба було знати значення слів. Все було дуже красиво, дуже зворушливо».
 
Роздумуючи над композицією «Небеса чекають нас, не дивлячись на переслідування», яка зображає переслідування Фалуньгун в сучасному Китаї, пан де Регаладо висловив свою думку: «Я був сильно приголомшений всім цим, я не розумів. що все ще існують люди, що переслідуються за те, що вони хочуть слідувати своїй релігії. Для мене це була абсолютна новина».
 
Пара була рада бути присутніми на концерті всесвітньо відомої компанії з Нью-Йорка. Пан де Регаладо сказав: «Ми ніколи не бачили нічого подібного і багато дізналися. Це визначено гідне уваги уявлення. Я радий, що ми приїхали його подивитися».
 
Композитор: «Музика викликає емоції і хвилює вас!»
 
Композитор і барабанщик пан Херріс знаходився серед захопленої аудиторії, яка увечері 22 травня була зачарована виступом трупи Shen Yun Performing Arts.
 
Розташована в Нью-Йорку компанія Shen Yun Performing Arts поширює традиційну китайську культуру через музику і класичні китайські танці, використовуючи в них міфи, легенди і історії з часів стародавнього Китаю до сучасності.

Пан Херріс знайшов уявлення: «… дуже, дуже приємним, чарівним. Важко відвести погляд від виконавців, а їх костюми абсолютно дивовижні».
 
Будучи зосередженим композитором і барабанщиком, пан Херріс насолоджувався номерами з барабанами, але окрім цього йому сподобалися багато «дійсно захоплюючих» танців, наприклад, танець під назвою «Монгольські палички для їжі», який, як він сказав, був «дійсно чудовим».
 
Пан Херріс виразив своє захоплення, заявивши, що відоме у всьому світі уявлення «дійсне гідно того, щоб його подивитися» і додав: «Динаміка музики, емоції, які воно у вас викликає, — все що дуже запалює. Музика викликає такий стан, що легко може залучити вас в танець, і це приголомшливо!»

Він прокоментував унікальну суміш класичних західних і китайських інструментів, з яких складений оркестр Shen Yun. «Всі інструменти у поєднанні з класичними, китайськими інструментами — це так чудово! Ми не хотіли йти. Це був великий культурний досвід».

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
Підписатися:

Коментарі