• Ченці насолоджуються виступом Shen Yun

  • Четвер, 11 червня 2009 року
Сан-Хосе, Каліфорнія. Під час антракту, старший чернець храму, майстер Будді, прибулий з Шрі-ланки, виглядав схвильованим від побаченого.

«Уявлення дуже красиве, ми відчули, що його духовне забарвлення, дуже приємне, дуже хороше», — сказав він. Він також згадав про те, що на всьому протязі уявлення взаємозв'язок між артистами і публікою був дуже сильним.

Після концерту майстер Будді продовжив: «Я дуже щасливий, що нам вдалося приїхати. Всі ченці храму приїхали, для того, щоб побачити це уявлення. Я багато читав про китайську культуру і китайську історію. Це дуже багата, дуже стародавня культура».

Він додав, що Китай у минулому був країною Будд, давним-давно. І виступи трупи, також засновані на стародавніх легендах, які указують на важливість моральності. Якщо ви робите добро — ви захищені, навіть якщо ви знаходитеся в небезпечній ситуації — Небо захистить вас.

«Зміст пісень доходить до самих глибин вашої свідомості. Я дуже щасливий, що ми змогли приїхати», — додав він.

Інший чернець, Ваїра Будді з Атланти сказав, що показ був дуже красивий, він від щирого серця насолоджувався їм. Він відзначив, що в уявленні було багато номерів присвячених Буддам. «Історії дуже етичні і весь виступ заснований на стародавніх традиціях. Я дуже насолоджувався уявленням», — сказав він.

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org

Стів Іспас. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі