• «Ми з нетерпінням чекаємо зустрічей в подальші 100 років»

  • Субота, 30 травня 2009 року
Увечері 15 травня, на прем'єрі шоу компанії Shen Yun Performing Arts в Центрі виконавчих мистецтв був присутній президент і директор-розпорядник Конференц-центру Сан-Хосе (Каліфорнія, США) пан Дан Фентон, який виступив з мовою на прийомі, що відбувся після концерту.

«Я дуже хочу знов нагадати про те, що Піт МакХью (заступника мера міста Мілпітас) і Лес Вільямс (колишній член Ради Сан-Хосе) заявили, що це уявлення є значною подією в житті нашої общини», — сказав пан Фентон.

«Ми — компанія, яка володіє цим театром. Для нас було дуже важливо скористатися цією можливістю і надати сцену для такого грандіозного уявлення, також як і отримати шанс побачити щось подібне. Я знаю, що тепер NTDTV планує щорічно приїжджати до нас з цим шоу. Ми прийдемо знову. Ми підписали 100-річну угоду», — продовжив він під схвальний сміх аудиторії.

«І ми виступаємо на підтримку NTDTV і виконавців. Ми зустрілися тут, щоб упевнитися, що таким артистам надана сцена. Будучи представниками Центру виконавчих мистецтв, ми хочемо упевнитися, що ви забезпечені сценою вже на багато років вперед», — підкреслив він.

Пан Фентон виразив подяку за те, що компанія привезла шоу в Сан-Хосе: «Я вважаю, що це було прекрасний виступ, який є великою подією в історії Сан-Хосе. Костюми були дуже красивими. Так чудово, що вони до нас приїхали. Дуже приємно, що ми можемо стати частиною цього. Спасибі, і ми з нетерпінням чекаємо зустрічей в подальші 100 років».

Велике враження на пана Фентона прізвело супроводжуюче кожен номер яскраве оформлення заднього плану сцени, що є основним елементом шоу: «Це здійснено унікально і специфічно з погляду того, як оформлення заднього плану сцени гармонує з костюмами і основною сюжетною лінією. Ми вважаємо, що це було дійсно чудово. Все було чудово: і якість уявлення, і самі номери, і костюми».

Дружина пана Фентона Деніс також з задоволенням поділилася своїм враженням від концерту: «Це було прекрасне і дуже видовищне уявлення. Дивовижна постановка танців! Мені була дуже цікава танцювальна частина, костюми і історії, що представляються».

Директор компанії в захваті від музики: «Це красиве шоу»
 
Пан Хейс, директор телекомунікаційної компанії, побував на концерті з своєю женой 16 травня. Він сказав: «На мою думку це дуже красиве шоу. Мені сподобалися граціозність виконавців, кольори костюмів. Я вважаю, що все уявлення, і особливо музика, надають заспокійливий ефект. Я отримав справжню насолоду».

Із захопленням в голосі він продовжив: «Дуже вражає такий високий рівень супроводжуючого шоу оркестру», додавши: «Музика в шоу прекрасна, чи не так?»

Пані Хейс сказала: «Це фантастика. Я вважаю, що музика створювала абсолютний контакт з глядачем, і це настільки красиво. Я дійсно насолоджувалася музикою. Чудово. Ви відчуваєте музику. Дуже хороші артисти. Мені принесло велике задоволення бачити різні танці і створені для них костюми, — продовжіла пані Хейс. — На початку, коли оркестр починає грати, це дійсно…, ви відчуваєте це. Вони звучать дуже добре. Це дуже приємна музика і дуже красиві костюми».

Пан Хейс додав: «Все настільки гармонійно: і музика, і рухи виконавців, і кольори костюмів».

Виступ Shen Yun з'явився відкриттям для пані Хейс. «Це чудово, я ніколи не бачила нічого подібного, — відзначила вона. — Я із захопленням дивилася, наскільки плавно вони пересуваються по сцені, як витончено це виглядає. Здається, неначе вони пливуть по сцені; дуже красиво».

Оцінка освітнього аспекту уявлення

В суботу 16 травня на концерт прийшли пан і пані Девілле. Пані Девілле кореянка, працює у сфері інвестицій. Вона сказала: «Уявлення дуже освітнє, воно демонструє різноманітність китайської культури. Цікавим є діапазон дій — спів і музика, танці, крім того я вважаю, що самі танці також дуже неоднозначні, — це дуже цікаво. У них присутня безліч важких елементів».

Пан Девілле, невропатолог, із задоволенням побачив представлені на сцені різноманітні етнічні групи Китаю: «Я вивчав китайську культуру, і мені дуже подобається ідея її різноманіття. Я три рази був в Китаї. Деякі з місць, де відбуваються дії, виглядають знайомими. Мені все дуже сподобалося».

Пан Девілле сказав, що він дізнався про стародавню спадщину Китаю і оцінив уявлення на глибшому рівні: «Я побачив ідею божественності в китайській культурі. Я вважав, що за 50 років все було знищено, але вона ще жива і не забута. Це ідея чогось великого, набагато більшого, ніж ти сам».

Пані Девілле додала: «У уявленні відображено багато історичних моментів, що важливе знати навіть жителям Заходу. Загалом, добре побачити щось більше, ніж те, що публікується в інформації сьогоднішнього уряду».

Пан Девілле продовжив: «Я вважаю, що багато американців не знають, скільки меншин знаходиться в Китаї, і наскільки унікальні окремі культури. Інша річ, яка дуже цікаво відображена в уявленні, — це різноманіття географічних зон в Китаї. У країні існує багато різних регіонів, які мають величезну відмінність, що є дуже цікавим».

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org

Підписатися:

Коментарі