• Шоу 'Шень Юнь' складає великий контраст із виступами колективів китайського режиму

  • Середа, 9 квітня 2008 року
Шоу Шень Юнь дало завершальний концерт у Мельбурні, і продовжує свій тур Австралією. Глядачі отримали другий шанс за два роки зануритися в атмосферу стародавньої традиційної китайської культури, цінність якої добре знайома немолодим китайцям, але така нова для жителів Заходу.

Ян Рід був вельми вражений контрастом звичайних концертів, які приїжджають з Китаю і виступом трупи Шень Юнь. "Дуже витончено ..., я збирався  подивитися зовсім інше шоу, яке називається Spectacular China, яке вже бачив у Бендіго, але це дійство набагато краще, витонченіше, красивіше. Рухи такі красиві...", - говорить він. Пан Рід також був вражений виступом барабанщиків і монгольським танцем з чашами. Підводячи підсумки, він сказав: "Я дійсно насолоджувався побаченим. Це було по-справжньому захоплююче".

Джо Макгілл - урядовий службовець. Коли ми його запитали, що він думає про представлення Шень Юнь, він відповів, що це складає яскравий контраст із сучасним Китаєм. "Я був у Китаї двічі, і моя дружина - китаянка, таким чином, я спілкуюся з багатьма китайцями. Звичайно ж, все це дуже колоритно - танці, кольори костюмів. Спостерігається повна протилежність  тому, що ви бачите по телевізору - вся ця сірість сучасного, міського Китаю ...".

"Чарівно! Я був зачарований колоритністю, драматизмом і акробатичною майстерністю", говорить він. - "Це було дуже барвисто і видовищно".

Велика Епоха є почесним спонсором концертів Шень Юнь.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...