ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сервіс виготовлення шевронів на замовлення від 1 шт!

Велика Епоха

Шеврони – товар який став актуальним в скрутні часи. Раніше шеврон сприймався скоріше як елемент дизайну цивільного одягу, а тепер це необхідність для військових, інформація про підрозділ,  позивний, група крові, тощо. Буває що є потреба в терміновому виготовленні шеврона і тема цієї статті про те як створити власний шеврон з унікальним дизайном від 1 штуки, завдяки сучасним технологіям це реально, швидко  і не дорого!

Шеврон
Шеврон

Замовити шеврон і створити дизайн можна на сайті ПакХаб за посиланням нижче:

https://packhub.com.ua/uk/sevroni

Декілька слів про шеврони на Українському ринку – згідно наказу міністерства оборони шеврони на однострої мають бути вишиваними, але це стосується тих шевронів і погонів що передбачені наказом. Тож на сьогодні додаткові шеврони бувають різні, і хоч на парад їх не понесеш, в повсякденній службі з цим немає проблем. Українські виробники пропонують шеврони вишивані, друковані на гумі, друковані на пластику.

Вишивані шеврони - мають як плюси так і мінуси. Плюси - це тканина, має об’єм (через товщину нитки). Мінуси – сатається, обмежена кількість кольорів, неможливість відобразити полутона і переходи кольорів. Для друку таких шевронів необхідно спеціально готовути файл і робити підготовку для вишивальної машини, існує мінімальний наклад і відповідно мінімальна вартість яка включає в себе всі етапи підготовки до друку.

Шеврон
Шеврон

Залиті (гума ПВХ) – такі шеврони виготовляються за допомогою заливки гуми в форму. Мають об’єм і досить чіткі границі. Також омежені в кольоровій гамі, не має полутонів і переходів в кольорах. Так само як і вишивані потребують підготовки до друку і мінімальної партії.

Друковані – ці шеврони найкращі для передачі зображення, але не мають об’єму. Друк можливий як на тканині так і на попередньо заготовлених гумових підшевронниках. Найбільший плюс друкованих шевронів в тому що підготовка файла проста і швидка, а друк можливий мінімальним накладом і в стислі терміни.

Шеврон
Шеврон

Тож технологій декілька, вони мають свої недоліки і плюси. Та до цього часу не існувало можливості створити шеврон від 1 екземпляра, а через необхідність використовувати дизайнера для підготовки файлів і мінімальне замовлення, ціна замовлення значно зростала. Терміни виготовлення також завеликі, через додаткові операції по підготовці.

Компанія ПакХаб надає можливість замовити шеврони від 1 шт, а щодо підготовки файлів то для створення шевронів ми пропонуємо скористатися шаблонами і нашим конструктором шевронів. Таке рішення дозволяє клієнту безкоштовно і власними силами створити макет шеврона для друку, внести будь яку текстову, або графічну інформацію, одним словом створити дизайн шеврона самостійно. Конструктор макетів шевронів ПакХаб єдине рішення на ринку яке дозволяє замовнику створити власний шеврон і отримати його через декілька днів всього лише від 60 грн за штуку.  

Шеврон
Шеврон

Шеврони виготовляються метедом друку на пластику якому придається форма тканини, далі пластик пришивається до липучки (гачків) за домогою яких шеврон кріпиться до липучки (петля). Так як файли створює сам замовник, немає необхідності оплачувати послуги дизайнера. Але якщо потрібно існує опція «створити дизайн шеврона» і згідно ваших побажань наш дизайнер створить дизайн, який друкується після затвердження.

Для замовників шевронів ПакХаб пропонує бібліотеку попередньо створених шаблонів шевронів які можна змінювати в конструкторі власноруч. Також шеврони виробництва ПакХаб друкуються і не мають обмежень в якості зображення, будь що – фото чи картинка буде надруковано в найкращій якості. Конструктор шевронів попереджає користувача про помилки при створенні власного дизайна і таким чином запобігає помилкам. Створено також відеоурок, продивіться коротке відео і створюйте власний дизайн!

Шеврон
Шеврон

Завдяки конструктору шевронів від ПакХаб створити шеврон може кожен, будь які ідеї і фантазіі тепер можна перенести на шеврон. Обирайте дизайн шеврона на сайті ПакХаб і створюйте замовлення за лічені хвилин, тепер шеврони це швидко і просто!

Ваш поліграфічний експерт

https://packhub.com.ua/

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.