• Акупунктура та знання стародавніх східних методик оздоровлення

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 29 березня 2012 року

Здоров’я неможливо виміряти кількістю випитих мікстур і прийнятих таблеток. Здоров’я — це, перш за все, гармонія з самим собою та природою. Природний захист, подарований нам природою, зникає, коли ми, не прислухаючись до свого організму, все більше віддаляємося від неї. 

Коли це сталося, наївно розраховувати на те, що ліки можуть миттєво позбавити від страждань.

Змінюючи себе, свій спосіб життя і своє ставлення до навколишнього світу, можна знову відновити природний захист організму та позбавитися від хвороб. Всі ці істини, що збереглися й до наших днів, були відомі цілителям давньої східної медицини. Вони також знали, що в кожному з нас прихований потенціал здоров’я та довголіття.

Протягом тисячоліть давні знання про природу та способи лікування хвороб передавалися з уст в уста. І ось тепер, коли вони знову перед нами, у нас є відмінна можливість повернути своє здоров’я. Одним з таких методів лікування хвороб є акупунктура.

Акупунктуру за правом можна назвати однією з найдавніших оздоровчих східних методик, вона зародилася декілька тисяч років тому. Акупунктура має й інші назви: голковколювання, голкотерапія, рефлексотерапія, голкорефлексотерапія.

Сама назва цієї методики — «акупунктура» (від «acus» — голка і «punctura» — укол) — походить з Франції. В Китаї використовують традиційну назву — Чжень-Цзю (від «Чжень» — голковколювання, «Цзю» — припікання). При введенні дуже тонких голок в конкретні точки тіла (акупунктурні точки), відбувається викид в кров ендорфінів, що діють як болезаспокійливе.

Акупунктуру застосовують як для профілактики, запобігання, так і для лікування різних захворювань, в тому числі хронічних, а також як заспокійливий і тонізуючий засіб.

До різновидів традиційного голковколювання відносять і акупрессуру. В акупресурі застосовують припікання, розтирання, локальний масаж, накладення металевих пластин, Су-Джок терапію.

У східній медицині кажуть, що за допомогою голок можна відкрити отвори, через які вийдуть хвороби, а за допомогою припікання вогнем їх можна усунути.

Далі буде…

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...