• Напої для здоров’я і гарного настрою

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 12 березня 2012 року

Щоб скинути зайві кілограми і завжди залишатися у формі, зверніть увагу на те, що ви п’єте. В середньому кожен день 1/5 кількості калорій ми одержуємо з напоїв.

Напої — не тільки джерело вітамінів і незамінних мікроелементів. Правильний вибір напоїв допоможе налагодити процеси обміну речовин в організмі, зменшити апетит і знизити споживання калорій.

Вода

Ніщо не може повністю замінити потребу нашого організму в простій воді, яка як і раніше залишається найважливішим джерелом вологи.

Перші ознаки спраги і втоми з’являються після втрати організмом 1–2% води. Вчені запевняють, що навіть незначне зневоднення може стати причиною підвищеної дратівливості та запальності. Тому не забувайте щодня випивати 8 стаканів води.

Чай

М’ятний чай покращує травлення, має протиспазматичний дію, знімає напругу і біль в м’язах.

Зелений чай містить багато флавоноїдів, поліфенолів і антиоксидантів, що захищають клітини від дії вільних радикалів.

Імбирний чай називають «цілющим напоєм для схуднення». Для його приготування імбир подрібнюють на тертці. На 2–3 столові ложки імбиру додають 2 чайні ложки меду і 25 г лимонного соку. Отриману суміш заливають не сильно гарячою водою — і чай готовий. Пити протягом дня перед їдою.

Молоко

Молоко (жирністю не більше 1%) за рахунок вмісту складних вуглеводів, білків і жиру, засвоюється повільно, завдяки цьому ви не будете хотіти їсти якийсь час.

Складні вуглеводи, що містяться в молоці, підтримують стабільним рівень цукру в крові, а кальцій добре засвоюється і допомагає клітинам спалювати жири.

Сік

Томатний сік містить лікопін, що знижує ймовірність виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Журавлинний сік лікує інфекції сечовивідних шляхів і запобігає захворюванню ясен.

Апельсиновий сік містить вітамін С. Запобігає дефекти розвитку плоду, оскільки містить фолієву кислоту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...