• Снікерс власними руками

  • Андрій Нагорнюк | Велика Епоха
    Четвер, 29 грудня 2011 року

Снікерс (Snickers) — невеликий шоколадний батончик, наповнений смаженим арахісом, карамеллю і нугою і покритий ніжним молочним шоколадом. У США це найбільш продаваний продукт, який був уперше виготовлений у 1932 році кондитером Френком Марсом. У країнах СНД після розпаду Союзу він набув особливої популярності серед молоді. Однак більшість людей прийняла це як заміну натурального шоколаду штучним. Снікерс популярний і сьогодні, його можна зустріти скрізь і всюди, від великих супермаркетів до дрібних кіосків. Пропонуємо спробувати виготовити такий продукт у домашніх умовах, використовуючи натуральні продукти.

Для цього потрібні наступні інгредієнти:

Для першого шару:

200 г молочного шоколаду

50 г вершкового масла

50 г цукерок-ірисок

Для другого шару:

4 ст. ложки вершкового масла

1/4 склянки згущеного молока

1 склянка цукру

50 г арахісового масла

1 ч. ложка ваніліну

1,5 склянки зефірного крему

1,5 склянки нарізаного солоного арахісу

Для третього шару:

400 г цукерок-ірисок

1/4 склянки густих вершків

Для четвертого шару:

200 г молочного шоколаду

50 г вершкового масла

50 г цукерок-ірисок

Для зефірного крему:

3 ст. ложки цукру

2 ст. ложки варення

3 білки

1/4 склянки води

1 ч. ложки желатину

1/4 ч. ложка солі

Рецепт приготування:

- Для першого шару: у малій каструлі на слабкому вогні розтоплюємо молочний шоколад, масло і іриски. Далі перемішуємо до утворення однорідної маси. Заливаємо суміш у деко (22,5 см на 32,5 см), заздалегідь змащене маслом. Розгладжуємо поверхню маси за допомогою шпателя і ставимо в холодильник.

- Для зефірного крему: засипаємо желатин у воду, добре перемішуємо і ставимо набухати на 40—50 хв. Потім збиваємо білки з дрібкою солі. Проціджене варення змішуємо з цукром і варимо 7 хвилин на слабкому вогні. Потім поступово вливаємо все це в розчинений (нагріванням) желатин. Туди ж додаємо збиті білки. Ретельно перемішуємо і накриваємо плівкою (харчовою).

- Для другого шару: в середній каструлі на середньому вогні розтоплюємо вершкове масло. Змішуємо зі згущеним молоком і цукром. Після того, як суміш закипить, варимо ще п'ять хвилин, постійно перемішуючи. Потім, знявши з вогню, швидко перемішуємо з арахісовим маслом, зефірний кремом і ваніліном. Додаємо горіхи. Далі дістаємо деку з холодильника і заливаємо зефірну суміш поверх першого шару. Використовуючи шпатель, акуратно розгладжуємо суміш рівним шаром і знову ставимо в холодильник.

- Для третього шару: цукерки-іриски поміщаємо в середню каструльку. Змішавши з вершками, варимо на слабкому вогні, постійно перемішуючи, поки суміш повністю не розтане і не набуде однорідної консистенції. Дістаємо деку з холодильника. Заливаємо ірисову масу поверх другого шару, розгладивши поверхню маси шпателем, ставимо в холодильник.

- Для четвертого шару: в малу каструльку додаємо молочний шоколад, іриски і масло. Готуємо на слабкому вогні, постійно перемішуючи до утворення однорідної маси. Заливаємо поверх третього шару і розгладжуємо шпателем. Ставимо в холодильник мінімум на 60 хв. Після всього цього розрізаємо на квадрати і подаємо до столу в охолодженому вигляді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...