• Білоруська «картопляна бабка»

  • Субота, 26 грудня 2009 року
Напевно, багато хто знайомий з білоруським словом «бульба». Це картопля — культура, яку справді можна назвати національним харчовим продуктом. Свою улюблену «бульбу» білоруси прославляють у віршах, піснях і танцях. У республіці відкрито багато кафе-бульбяних, де готують національні страви з картоплі.

Наприклад, популярна «Картопляна бабка», яка готується з різними начинками. Є багато рецептів приготування «бабки». Нижче розглянемо один із них

«Картопляна бабка», фарширована грибами з цибулею

Беремо невисоку форму для випікання, змащуємо її маслом і натираємо на дрібній терці 3 великі очищені сирі картоплини, масу укладаємо рівним шаром до країв, потім посипаємо її дрібно нарізаною ріпчастою цибулею. Подрібнюємо гриби (можна взяти 200 г свіжих печериць), солимо. Потім натираємо на дрібній терці ще 3 великі картоплини, масу вирівнюємо до країв, солимо і заливаємо вершками. Для цього вам буде потрібно 200 г 30—35% вершків.

Ставимо страву в середину холодної духовки. Температура при випіканні 220°С. Час випікання 30—40 хвилин. Перед подаванням посипаємо зеленню (кропом). Подаємо на стіл зі сметаною.

Смачна есьці!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...