• Модні весільні зачіски: Топ-20

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 19 липня 2014 року
Весільна мода й далі дивує нас новими ідеями та незвичайними пропозиціями. Для створення гармонійного весільного образу необхідно підібрати зачіску, яка вдало доповнить наряд та зробить наречену неперевершеною. Останні модні тенденції весільних зачісок пропонують нареченим безліч варіантів укладання волосся.

Вибираючи весільну зачіску, необхідно враховувати індивідуальні особливості обличчя та пам'ятати про відчуття міри у виборі аксесуарів. Акцент треба робити на чомусь одному: це можуть бути квіти, фата або ювелірні прикраси.

Юним нареченим можна обійтися без жорстко зафіксованих високих зачісок. У моді легкий невимушений стиль, розпущене волосся, що підкреслюють природну красу.

Зачіски з кокетливими пасмами та легким творчим безладом будуть чудово виглядати в комплекті з живими або штучними квітами.

Наречені з короткими стрижками можуть прикрасити себе вуаллю або маленьким капелюшком.

Якщо Ви все ж таки віддаєте перевагу високим зачіскам, то вони повинні бути простими і лаконічними.

Модний сезон цього року ознаменувався поверненням ретро-стилю. Це знайшло відображення у всьому — в одязі, взутті та прикрасах. Торкнулася ця тенденція і перукарського мистецтва — великою популярністю користуються зачіски 60-х і особливе місце серед них займає зачіска бабета.

Вантажні прикраси (тіари та діадеми) допоможуть завершити весільний ансамбль.

Класика ніколи не виходить з моди, завжди елегантно буде виглядати акуратно укладене волосся, зібране в пучок. Універсальний варіант для такого образу — фата, квіти або невеликі ювелірні прикраси.

Родзинку можуть додати сучасні плетіння: французькі коси, колоски, джгути. Доповнити весільну зачіску можна срібними нитками зі стразами. Стилісти також пропонують безліч стильних аксесуарів для весільних зачісок: заколки, гребінці та шпильки з каменями і перлинами. Бажаємо вдалого вибору!


Читайте також:

Презентація весільної колекції весна 2015 від Naeem Kahn

Підписатися:

Коментарі