• Mercedes-Benz Fashion Week весна/літо 2015 у Берліні

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Понеділок, 14 липня 2014 року
У Берліні проходять покази Mercedes-Benz Fashion Week весна/літо 2015. Мода завойовує Німеччину, а Берлін та Дюссельдорф перетворюються на модні центри міжнародного масштабу. 

Ставлення німців до одягу відоме всьому світу — перевага віддається практичності, простоті та зручності. Творіння німецьких дизайнерів то дотепні та ексцентричні, то вражають своєю елегантністю. Німецькі модельєри затребувані за кордоном, а німецькі бренди відрізняються високою якістю виконання та перевагою натуральних матеріалів.

Показ Marina Hoermanseder проходив в рамках Mercedes-Benz Fashion Week та являє собою сміливе поєднання індивідуалізму з ексцентричним, але елегантним дизайном.

У цій колекції дизайнер об'єднує різні напрямки, експериментуючи з різкими контрастами та граючи з нетрадиційними елементами. Вмонтовані шкіряні корсети й хитромудрі конструкції поєднуються з делікатними тонкими тканинами, виявляючи індивідуальний почерк художника. Завдяки струнким силуетам та продуманим деталям, таким як шкіряні ремені, пряжки і заклепки, Hoermanseder створює мікс з авангарду, екстравагантної естетики і повсякденного стилю.Читайте також:
Як одягаються в Іспанії: 20 образів street-style
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...