• Остання колекція Giorgio Armani осінь/зима 2014 на Тижні моди в Мілані

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Середа, 26 лютого 2014 року
У Мілані в рамках Тижня моди жіночого одягу осінь/зима 2014 пройшов показ бренду Giorgio Armani. Колекція була витримана у зухвалому італійському стилі «невимушеної елегантності», яку винайшов маестро Джорджіо Армані. Елегантності, яка не обмежує руху і трансформує класичні форми. Жінка Армані надзвичайно жіночна і в той же час незалежна. 

«Я люблю моду, якої не помітно», — каже кутюр'є. Завжди присутні впізнавані прикмети стилю Армані — це бездоганний крій, чітка лінія плеча, спокійні пропорції, а також стримана кольорова гама. Цього разу відлиски трендового пляшкового відтінку чергувалися з лимонно-жовтими акцентами. Шляхетний сірий колір гармонізовував та пов'язав все в цілісну композицію.

Костюми від Giorgio Armani вже давно припали до душі діловим жінкам в усьому світі. Це не нудна уніформа, а вишуканий, жіночний і комфортний одяг з витонченими деталями.

Відчуття свободи і бездоганності створюється завдяки найвищій якості тканин і ідеальній посадці на фігурі — моделі Giorgio Armani важко скопіювати, і при цьому цей модний дім ніколи круто не змінює свій стиль.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...